Derer
Buduća legenda
- Poruka
- 43.114
zashto se kaze da to donosi nesretju
i ako jeste tako vazi li i za zene na ostalim loqacijama i zashto tu da/ne?
i ako jeste tako vazi li i za zene na ostalim loqacijama i zashto tu da/ne?

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.


zashto se kaze da to donosi nesretju
i ako jeste tako vazi li i za zene na ostalim loqacijama i zashto tu da/ne?![]()


pa dobro onda bi bilo i zena na pustom ostrvu donosi nesretju
, a i ono se ne može nasukati
nesreću da donese, ma di to mož da bude...
A je l'?mare postala qurva![]()
pa ne kazu dzaba da mornar ima shvalerku u svakoj luci
chega je vishe pitam se zena ili mornara tako da...lol


uauuužene se ponašaju iracionalno i to je prosto tako; takvo ponašanje je konstantan mentalni pritisak na racionalno biće poput čoveka.
kod broda je nezgodno što je to jedan ograničen i mali prostor i nema se čovek gde skloniti da bi bar na trenutak odmorio od tog strahovitog, konstantnog mentalnog pritiska. kad tad, čovek puca i pravi greške koje dovode do nesreća.
eto![]()
"Kad si bila mala Mare, kad si bila mala Mare, volela si more.
A sad si porasla Mare, a sad si porasla Mare, sad voliš mornare."
Iz nekog našeg starog filma. Ostala mi pesma u sećanju.

uauuu
hoćeš reći da od žena, tih divnih stvorenja, boli glava![]()
