Жена која је поделила Србијиу више него партизани и четници

Светлана Ражнатовић је

  • Крива треба је у Хаг ,Европа нема алтернативу

  • Враћа Арканове дугове није крива

  • Баш ме брига


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Светлана Ражантовић враћа Арканове дугове

Ne želi više da živi pod pritiskom!
Svetlana - Ceca Ražnatović (38) nije učestvovala u sklapanju ugovora igrača Obilića s inostranim klubovima, jer je sve odluke donosio njen pokojni suprug Željko Ražnatović Arkan! Kako izvor Kurira blizak pevačici navodi, ona je samo formalno bila predsednik, ali o transakcijama koje su se našle pod lupom tužilaštva ništa nije znala. - Ceca je samo formalno bila na čelu kluba, jer Arkan nije smeo da putuje u inostranstvo. Nikakve odluke ona niti je mogla da donosi, niti je donosila. Sve poslove obavljao je Arkan. Ona čak nije znala ni gde je on imao otvorene račune. Dolazila je na utakmice kluba i pratila ga u inostranstvu, ali to je bilo celokupno njeno učešće u poslovima vezanim za fudbal i fudbalere. Pa to će potvrditi svako ko je bio blizak s njima - kaže sagovornik Kurira. On objašnjava da, iako su neki transferi zvanično realizovani posle njegove smrti 15. januara 2000. godine, ugovoreni su daleko ranije.




Podelila Srbiju!

Nagodba Arkanove udovice s tužilaštvom izazvala je veliku pažnju javnosti, koja je u ovom slučaju podeljena. Ovo su neki od komentara sa sajta Kurira.
Ljiljana Kostić

13.4.2011 08:4:57 Zašto tu ženu ne ostavite više na miru, ako je ovo pravna država, pola Srbije bi trebalo da bude u ovakvoj situaciji
Kruno Adžamić
13.4.2011 08:17:42 Ceca je pjevačica, a tko pjeva, zlo ne misli.... Ceco, ne daj se!
Lavica
13.4.2011 8:29:41 Pa šta bi sad sa svim onim kolegama koje su na sav glas pričale kako je nevina, a ona priznala sve?!
Ivona
13.4.2011 8:55:25 Morala je da prizna i što jeste i što nije uradila, hvala bogu da su joj sišli s grbače!!! Napred, Ceco
13.4.2011 9:43:45 Džaji će oteti sve što ima i otići će u zatvor, dok će ova žena trošiti ostale milione koje je prisvojila. Baš smo pravedna država.
Bojan
13.4.2011 7:45:20 Da li to znači da će i drugi građani moći da se pozovu na nagodbu?
Franjo
13.4.2011 7:55:24 Evo, i ja ću da nosim tu narukvicu pet godina ako mi dozvolite da uzmem 100 hiljada evra.

 
Само кажем да је прва жена у историји која је успела да више од партизана и четника подели Србију.

Осим тога за наше корупиране политичаре Цеца је највећа брига а то што су све живо продали и распородали ака покрали ником ништа
 
Ne shvatam one koji brane "udovicu" !
Njena krivica više je nego evidentna.I sama priznaje.
Zašto tolike suze nad kriminalcem,koji je prekršio zakon !?
Jel' zato što je žena !?
Kakve to veze ima ?
I Lukrecija Bordžija je bila žena.
I Kraljica Marija (Bloody Marry) je bila žena.
I Myra Hindley,serijski ubica,bila je žena.
I Izabela I Kastiljska,pokretač inkvizicije,bila je žena.
I Bererley Alit,medicinska sestra,ubica bolesne dece,bila je žena.
I Irma Grese,okrutna nadzornica nacističkih konc.logora je bila žena.
Elizabeth Bathory,plemkinja,svojom je rukom poubijala 6oo lica,takođe žena....
------------------
Ima ih na hiljade.Sa svima njima,društvo se obračunalo prema "zasluzi",
za grozna ubistva koja su počinile....
Zašto bi "udovica" bila izuzetak !?
Mnogo je još prljavih stvari za koje nije optužena i neće odgovarati.A počinila ih je....
Prema tome,priberite se,fanovi ! Pevaće ona i nakon "guslanja".
.
Možda čak umiljatije nego do sada !
 
Poslednja izmena:
A od kada je pushenje prostakluk , a josh pogotovo za tu silikonku ?!
P.S
'90 -tih se na njoj u Shvajcarskoj izredalo podosta sandzachkih muslimana :per:
Не лапрдај особа са којом се Цеца забављала завршила је на психијатрији дуги низ година.
 
у анкети бих гласао за:

крива је, судите јој и по закону казните

ово је класична прича кад МУП одради добро посао, а онда тужилаштво и судство у****ју мотку зато што су корумпирани
 
Pa i ona je bila na kokainu samo je Arkan sa lopata terapijom isterao zlo iz nje i uterao joj dobro.

Arkan nije razmišljao.
Njemu Ceca nije bila potrebna.
Ni pod "razno".
Ali,nije mogao da odoli izazovu.
Poželeo mlado i "nevino" meso.....!
I našao - u "Zanovetku" iz Žitorađa,via Austrija.....
 
Светлана Ражантовић враћа Арканове дугове

Ne želi više da živi pod pritiskom!
Svetlana - Ceca Ražnatović (38) nije učestvovala u sklapanju ugovora igrača Obilića s inostranim klubovima, jer je sve odluke donosio njen pokojni suprug Željko Ražnatović Arkan! Kako izvor Kurira blizak pevačici navodi, ona je samo formalno bila predsednik, ali o transakcijama koje su se našle pod lupom tužilaštva ništa nije znala. - Ceca je samo formalno bila na čelu kluba, jer Arkan nije smeo da putuje u inostranstvo. Nikakve odluke ona niti je mogla da donosi, niti je donosila. Sve poslove obavljao je Arkan. Ona čak nije znala ni gde je on imao otvorene račune. Dolazila je na utakmice kluba i pratila ga u inostranstvu, ali to je bilo celokupno njeno učešće u poslovima vezanim za fudbal i fudbalere. Pa to će potvrditi svako ko je bio blizak s njima - kaže sagovornik Kurira. On objašnjava da, iako su neki transferi zvanično realizovani posle njegove smrti 15. januara 2000. godine, ugovoreni su daleko ranije.




Podelila Srbiju!

Nagodba Arkanove udovice s tužilaštvom izazvala je veliku pažnju javnosti, koja je u ovom slučaju podeljena. Ovo su neki od komentara sa sajta Kurira.
Ljiljana Kostić

13.4.2011 08:4:57 Zašto tu ženu ne ostavite više na miru, ako je ovo pravna država, pola Srbije bi trebalo da bude u ovakvoj situaciji
Kruno Adžamić
13.4.2011 08:17:42 Ceca je pjevačica, a tko pjeva, zlo ne misli.... Ceco, ne daj se!
Lavica
13.4.2011 8:29:41 Pa šta bi sad sa svim onim kolegama koje su na sav glas pričale kako je nevina, a ona priznala sve?!
Ivona
13.4.2011 8:55:25 Morala je da prizna i što jeste i što nije uradila, hvala bogu da su joj sišli s grbače!!! Napred, Ceco
13.4.2011 9:43:45 Džaji će oteti sve što ima i otići će u zatvor, dok će ova žena trošiti ostale milione koje je prisvojila. Baš smo pravedna država.
Bojan
13.4.2011 7:45:20 Da li to znači da će i drugi građani moći da se pozovu na nagodbu?
Franjo
13.4.2011 7:55:24 Evo, i ja ću da nosim tu narukvicu pet godina ako mi dozvolite da uzmem 100 hiljada evra.


Не знам како да ти опишем колико мене заболе сполни уд за цецу...
Да се ради о њеној сиси или сисама па да се заинтересујем.
 

Back
Top