zena je zeni vuk?!

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.188
inspirisana nedavnim dogadjajima ovde na ovom forumEtu :mrgreen:, htedoh da pitam, jeste li dozivele ikad neki takav stres, da vas neka hejtuje tako bez nekog vidljivog i realnog razloga? :lol: ... i to da vas bar zna kao zlu paru, nego ne zna...
i jeste li vi nekad bile sa druge strane jednacine, da vas neko tako iritira pa da ne mozete da suzdrzite nego pustite mozak na ispasu a vasu zlu bliznakinju na svetlost dana?
i sta vas to iritira, ono sto jeste, pa vam krivo sto je to tako, ili ono sto nije a krivo vam sto nije... tj, ono sto ona ima a vi nemate, ili ono sto ona jeste a vi niste?
 
Prva ! :D

Odoh sada da pročitam uvodni post....:lol:

inspirisana nedavnim dogadjajima ovde na ovom forumEtu :mrgreen:, htedoh da pitam, jeste li dozivele ikad neki takav stres, da vas neka hejtuje tako bez nekog vidljivog i realnog razloga? :lol: ... i to da vas bar zna kao zlu paru, nego ne zna...
i jeste li vi nekad bile sa druge strane jednacine, da vas neko tako iritira pa da ne mozete da suzdrzite nego pustite mozak na ispasu a vasu zlu bliznakinju na svetlost dana?
i sta vas to iritira, ono sto jeste, pa vam krivo sto je to tako, ili ono sto nije a krivo vam sto nije... tj, ono sto ona ima a vi nemate, ili ono sto ona jeste a vi niste?

Nije stres,ali doživeh ! I nije ni žena.:eek:

Sa druge strane nisam bila.Ako mi neka nije simpatična,izbegavam je.

Zna da me iritira kada primetim da nekoga iritiram.:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Vi se zezate,a ja ozbiljno prišla temi.:ljutko:

ja se ne zezam , ja ozbiljna :rotf:

There can be only one !!!
47570b068fly-one.jpg.jpg
 
Poslednja izmena:
evo emocijo i ja cu ozbiljno da pridjem temi da se ne osecas usamljeno :heart:

jesam dozivela nesto slicno..
koliko se secam mahom nisu bili zenski nickovi u pitanju..
ne diram druge, ako me ne cackaju tamo gde ne treba..
cak i kad me cacnu prvi, drugi put ,okrenem to na zezanje..
a kad necije nevaspitanje i prostota nadvladaju, onda pustim zver na njih :flert:
uglavnom tada dobijem u reputacijama i na pp podrsku, ne u smislu hebi mu kevu, nego vise konstataciju da je taj neko nevaspitan preko mere i da je steta sto i posle forumskog samaranja nece nista da shvati..ne zato sto se opire tome, vec prosto zato sto je svoju glupost i ogranicenost vec dokazao svojim stavovima kroz druge postove..


a mozda bolje da smo se i mi zezale emocijo,m?
 
inspirisana nedavnim dogadjajima ovde na ovom forumEtu :mrgreen:, htedoh da pitam, jeste li dozivele ikad neki takav stres, da vas neka hejtuje tako bez nekog vidljivog i realnog razloga? :lol: ... i to da vas bar zna kao zlu paru, nego ne zna...
i jeste li vi nekad bile sa druge strane jednacine, da vas neko tako iritira pa da ne mozete da suzdrzite nego pustite mozak na ispasu a vasu zlu bliznakinju na svetlost dana?
i sta vas to iritira, ono sto jeste, pa vam krivo sto je to tako, ili ono sto nije a krivo vam sto nije... tj, ono sto ona ima a vi nemate, ili ono sto ona jeste a vi niste?

...samo da pitam, jel na ovoj temi ne smiju sarati muskarci?
 

Back
Top