zena je nagrada za zlochinca

Napisao je Alber Kami...

И у Библији пише да нема Бога али само кад се не прочита остатак реченице...

Контекст је увек битан...

А и није све што је рекао Ками вредно аплауза.
Нити било ко други од људи, кад смо већ код тога...
 

Back
Top