Žena iz mojih snova

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
"Žena mojih snova" je izraz za koji svi znamo .
Samo izraz .Ona nije zaista iz snova..Ali ko zna?
Možda je neko sreo nekoga koga je često sretao u snovima....


Da li ste pronašli ženu iz vaših snova?(Ili je ona pronašla vas, svejedno)
Zašto je ona baš ta?
Uglavnom svi tu gledamo neku kombinaciju spoljašnjeg izgleda i samog karaktera,
Ali da li žena iz vaših snova ima nešto posebno ?
Poseban način ispijanja kafe , glas koji možete ceo dan da slušate ,
pegice na nosu , neki ožiljak koji je vama prelep ,
Neke svoje rituale koje volite da posmatrate , poljubac koji vas opija ....

Dalje..Oni koji još nisu sreli ženu iz svojih snova ,
Šta priželjkuju , kako je zamišljaju , šta bi ona to trebala da ima?
 
Није ми још најјаснија слика, али чим изађем из овоземаљског пубертета, поставићу њену слику на огласној табли на небесима...
 
"Љубио сам жена не зна им се број. Сјећање на успомене то је живот мој" (РАМБО АМАДЕУС) :mrgreen: Што рече човек горе...."Кад ти душа осети другу душу" неким само њеним знаним чулима онда ћеш схватити да је то она ПРАВА. Но међутим....упознавао сам више жена и свака од њих је имала неку особину која ме, обрадује или одушеви. Али никад нисам упознао жену у којој би нпр. биле обједињене све те особине. Нити бих могао јасно прецизирати шта ја то желим код те имагинарне "своје жене" у потпуности. Ја бих могао да набрајам сад неких нпр. десетак-петн'ес особина али свакако да вероватно постоји још нешто што ја не знам или не умем да га дефинишем а само Бог зна шта је то. Верујем да сви ми код супротне стране очекујемо да покаже карактер и систем вредности који је истоветан нашем. То је темељ. А менталитет је надоградња. Ја нпр. волим да се повинујем истинским ауторитетима генерално, било мушко или женско кроз све сегменте живота, али исто то бих волео и код жене. Да је истински ауторитет који говори мом алтер егу да је нужно такву особу уважавати. Друго.....било би пожељно ( макар ја то волим ) да такав ауторитет буде пропраћен и кроз подвик, масну псовку, ударац, али на неки допадљив а не простачки начин. И затим оно што се по неписаном правилу подразумева.....да имамо истоветан смисао за хумор, исте теме, што приближнију емоционалну интелигенцију. Спремност да се искаже она хришћанска, жртвена љубав. А не само она која траје док има пара и док траје заљубљеност. Јер то мора проћи кад-тад. Волим код жена строго држање и хладан израз лица али не и курчевитост. Волим да је јако комуникативна али не увек и не са било киме. Искреност у свему се подразумева. Сад скачем са једне ствари на друго како ми долази на памет. Желим да испоштујем постављача теме па сам опширан. Било би добро да је то особа којој не смета чак и када ћутимо и немамо шта да кажемо једно другом али опет осећамо оно што је у нама тј. емоцију. Искључиво сам се базирао на дух а не тело. Било би још добро да она мене коригује у мојим лошим особинама менталитета и ја њу (ако постоје) мада не би ваљало да постоје у нечем озбиљном. Нпр. ја код жена не волим хистерију, не волим дувански дим, не волим опијање нити волим претерану педантерију дома. Ето, као што рекох, могло би о овоме много да се пише али и ово је много.
 
"Љубио сам жена не зна им се број. Сјећање на успомене то је живот мој" (РАМБО АМАДЕУС) :mrgreen: Што рече човек горе...."Кад ти душа осети другу душу" неким само њеним знаним чулима онда ћеш схватити да је то она ПРАВА. Но међутим....упознавао сам више жена и свака од њих је имала неку особину која ме, обрадује или одушеви. Али никад нисам упознао жену у којој би нпр. биле обједињене све те особине. Нити бих могао јасно прецизирати шта ја то желим код те имагинарне "своје жене" у потпуности. Ја бих могао да набрајам сад неких нпр. десетак-петн'ес особина али свакако да вероватно постоји још нешто што ја не знам или не умем да га дефинишем а само Бог зна шта је то. Верујем да сви ми код супротне стране очекујемо да покаже карактер и систем вредности који је истоветан нашем. То је темељ. А менталитет је надоградња. Ја нпр. волим да се повинујем истинским ауторитетима генерално, било мушко или женско кроз све сегменте живота, али исто то бих волео и код жене. Да је истински ауторитет који говори мом алтер егу да је нужно такву особу уважавати. Друго.....било би пожељно ( макар ја то волим ) да такав ауторитет буде пропраћен и кроз подвик, масну псовку, ударац, али на неки допадљив а не простачки начин. И затим оно што се по неписаном правилу подразумева.....да имамо истоветан смисао за хумор, исте теме, што приближнију емоционалну интелигенцију. Спремност да се искаже онао хришћанска, жртвена љубав. А не само она која траје док има пара и док траје заљубљеност. Јер то мора проћи кад-тад. Волим код жена строго држање и хладан израз лица али не и курчевитост. Волим да је јако комуникативна али не увек и не са било киме. Искреност у свему се подразумева. Сад скачем са једне ствари на друго како ми долази на памет. Желим да испоштујем постављача теме па сам опширан. Било би добро да је то особа којој не смета чак и када ћутимо и немамо шта да кажемо једно другом али опет осећамо оно што је у нама тј. емоцију. Искључиво сам се базирао на дух а не тело. Било би још добро да она мене коригује у мојим лошим особинама менталитета и ја њу (ако постоје) мада не би ваљало да постоје у нечем озбиљном. Нпр. ја код жена не волим хистерију, не волим дувански дим, не волим опијање нити волим претерану педантерију дома. Ето, као што рекох, могло би о овоме много да се пише али и ово је много.
Nije mnogo...Odličan odgovor,
 
преузимање (1).jpeg



Дај једну Џесику Албу и не треба више. :gace:
 
Још бих додао да сам познавао жене које су одисале неким много лепим стилом и шармом у опхођењу који није пуки клише и бонтон, већ начин који је само на мене оставио јак утисак. Не знам да га опишем. Ради се о нпр. мимикрији лица приликом говора, интонацији речи, говору тела, гестикулацији. Ево, покушаћу да дам неку назнаку. Једном ме у Београду нека докторка испитивала о историји болести и притом је гризла јабуку пуним устима и писала у лист. За то време је изувала и обувала своју штиклу што ме узбуђивало и када сам је питао за презиме, није ме гледала нити је шта рекла, само је хемијском размакла мантил на сисама и показала ми натпис на мајици. И два пута ударила врхом хемијске по имену. Допала ми се та опуштеност. После седне до мене и спусти ми руку на раме и заједно гледамо пренос Скупштине Србије и пита ме шта је који говорник рекао. Нешто ми то било симпатично. Није било оне уштогљености лекарске кад видиш неко узвишено држање, професорско.
 
I meni je Džesika jako lepa.
No , ne znam kakva ja kao osoba.
Видиш ти како мушкарци на форуму одмах крену да каче слике ! :) А не схватају да је то први и основни зајеб у бирању сопствене жене. 90 % њих уђе у везу јер им физичка лепота буде тотално примарна. Наравно да мора постојати физичка привлачност и добар секс али опет у којој мери. По мени, то не сме превагнути духовну страну. То тешко ко може да разуме у 20-им и 30-им годинама живота. Тек кад се нагледаш свега и свачега у мушко-женским односима и дођеш у 40-те увидиш право стање ствари у мушко-женским односима, а неки чак ни тада.
 
90 % њих уђе у везу јер им физичка лепота буде тотално примарна. Наравно да мора постојати физичка привлачност и добар секс али опет у којој мери. По мени, то не сме превагнути духовну страну..
Slažem se .I ja razmišljam tako .Bitniji mi je karakter osobe i ono što ona ima u sebi
.To me drži , to me privuče ..U to se zaljubim ...
 
Видиш ти како мушкарци на форуму одмах крену да каче слике ! :) А не схватају да је то први и основни зајеб у бирању сопствене жене. 90 % њих уђе у везу јер им физичка лепота буде тотално примарна. Наравно да мора постојати физичка привлачност и добар секс али опет у којој мери. По мени, то не сме превагнути духовну страну. То тешко ко може да разуме у 20-им и 30-им годинама живота. Тек кад се нагледаш свега и свачега у мушко-женским односима и дођеш у 40-те увидиш право стање ствари у мушко-женским односима, а неки чак ни тада.

sve to stoji ali lepe sisse i doope (i ocuvan musakarac bez stomacine) su ipak nesto sto nam je takodje potrebno
da odrzimo "vatru" u odnosu zar ne?

Prijatelji su neverovatan par naoko ona 165cm mozda 50-55kg, on 195 preko 150kg ... ok ljubav a gde je tu sex ?
 
sve to stoji ali lepe sisse i doope (i ocuvan musakarac bez stomacine) su ipak nesto sto nam je takodje potrebno
da odrzimo "vatru" u odnosu zar ne?

Prijatelji su neverovatan par naoko ona 165cm mozda 50-55kg, on 195 preko 150kg ... ok ljubav a gde je tu sex ?
On je spomenuo fizički izgled , privlačnost i seks..Ali je rekao da to ne treba da bude primarno.
 
sve to stoji ali lepe sisse i doope (i ocuvan musakarac bez stomacine) su ipak nesto sto nam je takodje potrebno
da odrzimo "vatru" u odnosu zar ne?

Prijatelji su neverovatan par naoko ona 165cm mozda 50-55kg, on 195 preko 150kg ... ok ljubav a gde je tu sex ?
Наравно. Слажем се. Горе написах да мора постојати НЕКА......физичка прихватљивост која резултира добрим сексом. Ко каже да изглед није битан, тај лаже. Битан је али не сме бити императив. Не знам ни сам шта бих рекао. Ја кад сам имао 150 кг опет сам желео неку, по мојим стандардима лепоте, допадљиву жену. Иако сам реално био веприна и знао да је то "немогућа мисија". Мада ни лепота не мора бити гаранција. Једна ми девојка на чату причала да је екстра риба и каже: "Нико ме и не погледа на улици нити имам мушкарца ни секс". За неверовати али је тако.
 

Back
Top