Zena gura decu da uzme vaučere u Nišu u TC Delta

Šta su defeisti iz komunizma

дефеТисти ....

1713875539080.jpeg

Pa dobro , zena je mozda policajac, klinac je mozda uhvatio za mindzu, hoce to u guzvi...
Ona je feminista pre svega, on je srecan sto ga nije odmah upucala i poslala mu oca na dugogodisnju robiju...

Ocigledno da joj klinac nije bio meta sto je na putanji , nego sto je zicnuo zivac negde ispod pupka , sad da li noga, picic ili dupe, pitanje za Ognjena i Amdiza show..

Deca smatraju da su zasticena, i poprilicno su nevaspitani a po temi i komentarima se vidi i da imaju debela ledja sto su takvi..

Ja ne idem na takve dogadjaje ali mi se desilo jednom da me sa boka klinkice iz osnovne skole totalno izguraju vrlo agresivno i bezobrazno i jos provociraju iz zaebancije, jaoj sto se ovaj cika bezobrazno gura i pipa....znaci vec ivdele od majki kako se izmislja i podmece i rade to maksimalno i zabole ih dupe kako ce to da ispadne..

Jesam uvek na strani omladine, u smislu treba da se bore za sebe, ali ne bezobrazlukom i ovakvim nacinom...a upravo im gamad od nevaspitanih roditelja tako savetuje i uci ih..

Back