Žena gađala Dinkića u glavu u Novom Sadu!!!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Ostatak teksta nije bitan, obratite pažnju na ovo:

Odžić pogođen u glavu kamenicom

Žena koja je pogodila Odžića

Potpisivanje peticije počelo je teškim incidentom, kada je kamenicom zamotanom u belu kesu jedna žena pogodila u glavu predsednika Vojvođanske partije i funkcionera URS-a Aleksandra Odžića.

Policija je privela ženu a Odžić, koji je zadobio posekotinu iznad oka, je odbio da bude prevezen u novosadski Urgentni centar. Vozilo hitne pomoći je došlo za nekoliko minuta, ali je Odžić rekao da je dobro i da mu "nije ništa". Krvarenje mu je maramicom zaustavio Tomislav Stantić iz vojvođanskog Odbora G17 plus, inače lekar po zanimanju.

"Zaista ne znam kome je ovo i zašto trebalo. Nisam video ni odakle je došla kamenica, da li sa zgrade ili sa zemlje. Jedino što sam uočio je da je kamenica koja me pogodila bila umotana u belu najlon kesu", rekao je Odžić za Srnu.

U neposrednoj blizini Odžića, u momentu kad je pogođen, stajali su Mlađan Dinkić, Maja Gojković, Verica Kalanović i drugi.

132445_dinkic-potpisi2-beta_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/2...za-decentralizaciju-dogadjaj-poceo-incidentom

Počelo je, počelo! Dinkiću, Tadiću i ostala bagro lopovska čuvajte glave od besnog naroda! :super:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Ostatak teksta nije bitan, obratite pažnju na ovo:

Odžić pogođen u glavu kamenicom

Žena koja je pogodila Odžića

Potpisivanje peticije počelo je teškim incidentom, kada je kamenicom zamotanom u belu kesu jedna žena pogodila u glavu predsednika Vojvođanske partije i funkcionera URS-a Aleksandra Odžića.

Policija je privela ženu a Odžić, koji je zadobio posekotinu iznad oka, je odbio da bude prevezen u novosadski Urgentni centar. Vozilo hitne pomoći je došlo za nekoliko minuta, ali je Odžić rekao da je dobro i da mu "nije ništa". Krvarenje mu je maramicom zaustavio Tomislav Stantić iz vojvođanskog Odbora G17 plus, inače lekar po zanimanju.

"Zaista ne znam kome je ovo i zašto trebalo. Nisam video ni odakle je došla kamenica, da li sa zgrade ili sa zemlje. Jedino što sam uočio je da je kamenica koja me pogodila bila umotana u belu najlon kesu", rekao je Odžić za Srnu.

U neposrednoj blizini Odžića, u momentu kad je pogođen, stajali su Mlađan Dinkić, Maja Gojković, Verica Kalanović i drugi.

132445_dinkic-potpisi2-beta_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/2...za-decentralizaciju-dogadjaj-poceo-incidentom

Počelo je, počelo! Dinkiću, Tadiću i ostala bagro lopovska čuvajte glave od besnog naroda! :super:
:super::super::super:
:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Да сте видели само Динкића како је улетео у Нови Сад као да је ратно стање, џип испред црног аудија џип иза све са ротацијом!
Људи су мислили да се десило неко убиство или нешто још горе кад су чули полицјске сирене,истрчали на улицу кад оно Млађа Динкић и његов секјурити корт!:D
Ја се питам само ко гласа за те људе којима треба толико обезбеђење кад иду међу народ?
 
Да сте видели само Динкића како је улетео у Нови Сад као да је ратно стање, џип испред црног аудија џип иза све са ротацијом!
Људи су мислили да се десило неко убиство или нешто још горе кад су чули полицјске сирене,истрчали на улицу кад оно Млађа Динкић и његов секјурити корт!:D
Ја се питам само ко гласа за те људе којима треба толико обезбеђење кад иду међу народ?

Jaguar .... :cool:

On(a) je isto ekspert za ekonomiju ... :rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Ostatak teksta nije bitan, obratite pažnju na ovo:

Odžić pogođen u glavu kamenicom

Žena koja je pogodila Odžića


132445_dinkic-potpisi2-beta_f.jpg


http://www.blic.rs/Vesti/Politika/2...za-decentralizaciju-dogadjaj-poceo-incidentom

Počelo je, počelo! Dinkiću, Tadiću i ostala bagro lopovska čuvajte glave od besnog naroda! :super:

Ахахаха.......:ok: ...... сјајно се сетила да увије каменчугу у белу најлон кесу...... ако,ако... тек ће да буде каменовања јер за мене је Динкић НАЈВЕЋА ЛОПУЖА(за туђ рачун) ОД СВИХ, НАЈВЕЋА СЛУГЕРАЊА НАШИМ ДУШМАНИМА, НАЈВЕЋИ МРЗИТЕЉ СРБИЈЕ... НАЈПОКВАРЕНИЈИ и НАЈПОДЛИЈИ и НАЈЛУКАВИЈИ...
 
Mozete reci sta hocete Mladjan Dinkic je posle Cedomira Jovanovica najpametniji i nasposobniji politicar u Srbiji!
Ебте ниси спосбан клип да укомпонујеш, а упознат си са све способностима и памећу Чеде игле и Динкића лева рука...
:rotf::zcepanje::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ебте ниси спосбан клип да укомпонујеш, а упознат си са све способностима и памећу Чеде игле и Динкића лева рука...
:rotf::zcepanje::hahaha:

A vidim ti si sposoban da i klipove ukomponujes i poznavalac si stvari,pa mi pojasni kako to Dinkic tako nesposoban postade ministar i kupuje stanove za 300000 evra,a ti sedis tako ogorcen i pun mrznje za tastaturom ovako kasno u petak uvece?
Ja te pozdravljam i zelim ti sve najbolje,moram da se manem tastature dolazi mi devojka!:bye:
 

Back
Top