Žena & EXIT

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Pre neki dan mi se jedan poznanik požalio kako mu nedostaje 20€ (20€ a ne 20E... ha ha ha) da kupi čamac na Petrovaradinskoj Adi. I našao da pita mene da mu ih dam, a on meni zauzvrat da iznajmi svoju ženu na neodređeno vreme. Strašno. Do čega je stara-nova vlada dovela građane. A ja mu rekao da ću mu, ako baš toliko žuri, dati tih 20€, bez potrebe da mi iznajmljuje svoju mršavu, rahitičnu i bolesnu ženu. Ali sam mu predložio da se malo strpi i sačeka da dođu stranci na EXIT, pa da je iznajmi nekom drogiranom i pijanom Englezu. Oni ionako vole mršave, rahitične i bolesne žene, a i kad se puknu u venu i napiju piva, može ih slagati da im je iznajmio novosadsku Sky Lopez. Ha ha ha. A i lako bi im mogao uzeti čak 200€. Kesu na glavu i deri. Jednom rukom se drži za nos, a drugom uzima novac. Welcome in State of EXIT. Opsa sa...

Danas mi se taj isti poznanik pohvalio kako je iznajmio svoju mršavu, rahitičnu i bolesnu ženu jednom pijanom i drogiranom Englezu, i za to dobio 200€. Sad može da kupi taj čamac na Petrovaradinskoj Adi i još da u njega ugradi nitro. Ha ha ha...
 
Znaš li kako su braća sestrama u Japanu 1945. za vreme USA vazdušnih napada ostavljali pisane poruke na stolu ovakvog sadržaja; parafraziram: "Sestro, idi u prostituciju i zaradi za pirinač." Eto i mi smo došli u sličnu situaciju. Štaš.
 
ma to sto ti pricas za japance i prostituciju treba imati neko postovanje prema sebi a i prema tom nekom drugom. imas kradju ako je zapelo za hranu. pa nek te uhapse makar jedes al nisi kriv ti sto si gladan ako nema pa nema. a to sto si napisao je opsti haos i totalni pakao.
 
ti potenciras drogu ovde ja znam da je tako ne samo kod nas nego postoje raznorazne gadosti i prokletsva na ovom svetu. al droga je licni izbor i tu je sam covek kriv. taj iz engleske je sam tako izabrao
al taj sto prodaje svoju zenu njemu je ludji od engleza.
jel si gledao serbian movie. e tako je to. nema tu zivota. zivot se gasi takvim postupcima. sta sednu posle jedu i kad dodju bolja vremena kao volimo se i mi smo porodica a dete trckara po kuci.
tu je kraj matori. kao u serbian movie. nego sama tema je haoticna. zao mi je takvih ljudi sto se dodju u takvu situaciju da gase svoje zivote. zivot je ipak najvredniji jer ga imas samo jednom
 
Pre neki dan mi se jedan poznanik požalio kako mu nedostaje 20€ (20€ a ne 20E... ha ha ha) da kupi čamac na Petrovaradinskoj Adi. I našao da pita mene da mu ih dam, a on meni zauzvrat da iznajmi svoju ženu na neodređeno vreme. Strašno. Do čega je stara-nova vlada dovela građane. A ja mu rekao da ću mu, ako baš toliko žuri, dati tih 20€, bez potrebe da mi iznajmljuje svoju mršavu, rahitičnu i bolesnu ženu. Ali sam mu predložio da se malo strpi i sačeka da dođu stranci na EXIT, pa da je iznajmi nekom drogiranom i pijanom Englezu. Oni ionako vole mršave, rahitične i bolesne žene, a i kad se puknu u venu i napiju piva, može ih slagati da im je iznajmio novosadsku Sky Lopez. Ha ha ha. A i lako bi im mogao uzeti čak 200€. Kesu na glavu i deri. Jednom rukom se drži za nos, a drugom uzima novac. Welcome in State of EXIT. Opsa sa...

Danas mi se taj isti poznanik pohvalio kako je iznajmio svoju mršavu, rahitičnu i bolesnu ženu jednom pijanom i drogiranom Englezu, i za to dobio 200€. Sad može da kupi taj čamac na Petrovaradinskoj Adi i još da u njega ugradi nitro. Ha ha ha...

Taj lik mora da je neki alkos.
 
pa ako je tako onda je lik skroz bolestan. cuj proveravanje reakcija predlaganjem ej ajd idi spavaj sa englezom i zaradi malo kesa. strasno
aaaah da je tako bar da je tako dobio bi on sut kartu u startu
 
da samo sto kaze IZNAJMIO zenu kao da je predmet, je l ima ona tu neko pravo glasa ili to zbog bracne srece, novca
ili joj je ok ne smeta
ili nema izbora na birou nema posla
ili nece batine.
 
Pa u nekim državama muž svako jutro vozi ženu na posao u javnu kuću i posle 8 radnih časova je vraća kući da žive srećno ali sa dosta para.Šta je tu pogrešno što neko to ne razume?
 

Back
Top