paja1408
Buduća legenda
- Poruka
- 34.639
posto svi vidimo da od muskih vodja srbije nema srbiji srece..da li bi neka zena bila u stanju da odgovori istoriskom trenutku..?? i ko bi to mogao biti..??
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.


a kako se zvase ona miskoviceva saradnica sto ga napusti..?? milka forcan..el tako bi..??


![]()
Jes,Milka,nije losa ali Miskoviceva skola.![]()
a kako se zvase ona miskoviceva saradnica sto ga napusti..?? milka forcan..el tako bi..??
posto svi vidimo da od muskih vodja srbije nema srbiji srece..da li bi neka zena bila u stanju da odgovori istoriskom trenutku..??
i ko bi to mogao biti..??

![]()
Jes,Milka,nije losa ali Miskoviceva skola.![]()
Татар шта ти бираш:мисице или политичарке?

to bih mogla biti ja![]()
Од Бориса Тадића би свака жена која се озбиљније бави политиком била бољи председник.

Da. Ali ona se naucila kojecemu kod Miskovica. Nije za "vodju naroda" sigurno.


Ajde romce bezi sa teme ti zivis u fyrom,trenutno.![]()