Zemljotres s epicentrom u Hercegovini, osetio se u Srbiji, Hrvatskoj, Crnoj Gori

I ja sam osetila...

Ја кад ми се заманта,
прво погледам у лустер, па ако се он клати, онда је земљотрес !

Јер увек постоји могућност да ми се од дугог седења у истом положају нерви буне ...
 
U mnogim gradovima BiH zavladala je panika. Čitaoci Nezavisnih javljaju da je u Nevesinju, Ljubinju stanovništvo izašlo na ulice, te da je u Mostaru, Čapljini i drugim gradovima Hercegovine pričinjena materijalna šteta na više stambenih objekata. Ljudi su u panici istrčavali iz zgrada i ne smeju da se vrate u stanove u strahu od novih potresa.

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...h_notification&utm_campaign=push_notification
 
IMG_20220423_004055.jpg
 
https://rs.n1info.com/vesti/zemljotres-pogodio-region-osetio-se-u-srbiji-hrvatskoj-crnoj-gori/

По мојој слободној процени 3 до 4 степена меркалијеве скале, могуће да је негде далеко разоран
Po čemu procenjuješ jačinu?
Ljulja se Dodikova slika?

A lepog li naslova, baš onakao po kriterijumu...
Jel, u Bosni jel se osetilo bar malo?

Split ...isto potres...

...5, 5 U Crnoj Gori ...
Gospod Bog kažnjava pred pravi Vaskrs!
:rtfm: :pop:
 
Mozda nije stigla informacija do tvojih usiju da je bio zemljotres i u Jerusalimu :per:
Немају они баш најбољу конекцију са Богом већ доста година, Божји (изабрани) народ који пропада. Требају да се угледају на Саудијску Арабију, не само они, већ и ми. Нормално да ће да буде замљотреса кад жене не иду покривене, шта очекивати. Све је добро док Бог не почне да гађа ватреним куглама. Ал', биће и тога. Исусова ће одећа бити као у оних што газе грожђе, али не соком од грожђа него крвљу. Има Земља да се тресе к'о пијан човек. Видећете.
 
Немају они баш најбољу конекцију са Богом већ доста година, Божји (изабрани) народ који пропада. Требају да се угледају на Саудијску Арабију, не само они, већ и ми. Нормално да ће да буде замљотреса кад жене не иду покривене, шта очекивати. Све је добро док Бог не почне да гађа ватреним куглама. Ал', биће и тога. Исусова ће одећа бити као у оних што газе грожђе, али не соком од грожђа него крвљу. Има Земља да се тресе к'о пијан човек. Видећете.
A kada.....jel jednog dana :lol:
 

Back
Top