Quantcast

Zemlja je božija ili da li radimo protiv boga ukoliko smatramo da je određeni komad zemlje "samo naš"?

Slobodni mislilac

Aktivan član
Poruka
1.941
AUTORSKA TEMA:

U vezi sa nastalom migrantskom krizom ili velikim seobom naroda, kada pojedinci i narodi "sele" na sve strane sveta u potrazi za boljim životom i uopšte da opstanu, neizostavano mi se nameće misao "da je bog stvorio zemlju za sve ljude" i nikome nije dao pravo da može reći "ovo je moje i ničije više", tako da svako nastojanje "da se nešto ograniči samo na sebe ili na određeni narod ili narode" je delovanje protiv boga. Da li će u konačnici stići božija kazna ljude i narode koji ustaju protiv božijeg prava da je zemlja njegova i stvorena za sve ljude?

pesho

Veoma poznat
Poruka
10.008
AUTORSKA TEMA:

U vezi sa nastalom migrantskom krizom ili velikim seobom naroda, kada pojedinci i narodi "sele" na sve strane sveta u potrazi za boljim životom i uopšte da opstanu, neizostavano mi se nameće misao "da je bog stvorio zemlju za sve ljude" i nikome nije dao pravo da može reći "ovo je moje i ničije više", tako da svako nastojanje "da se nešto ograniči samo na sebe ili na određeni narod ili narode" je delovanje protiv boga. Da li će u konačnici stići božija kazna ljude i narode koji ustaju protiv božijeg prava da je zemlja njegova i stvorena za sve ljude?
bilo je pozeljno u kolonijalizam ta ekspanzija sad ti se to naziva migrantska kriza

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.537
AUTORSKA TEMA:

Reci ti meni jesi li ti svoju kucu otvorio tim migrantima sa pesmom “sve je moje tvoje” i kako to ide ?

Poruka
4.255
AUTORSKA TEMA:

Znaci ja dodjem I stvoprim nesto decenijama na parcetu zemlje i dodjes ti i kazes "eee to nije samo tvoje to je i moje"...I bez po muke dobijes deo onoga sto sam ja stvarao ceo zivot. Vrlo zanimljivo ali na to se svodi to tvoje.

Slobodni mislilac

Aktivan član
Poruka
1.941
Znaci ja dodjem I stvoprim nesto decenijama na parcetu zemlje i dodjes ti i kazes "eee to nije samo tvoje to je i moje"...I bez po muke dobijes deo onoga sto sam ja stvarao ceo zivot. Vrlo zanimljivo ali na to se svodi to tvoje.

Neće ostati ni tebi, sve ćeš opet ostaviti i "otići" gde svi idu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim pridružite se diskusiji tako što ćete da objavite novu temu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.