Santa Fe
Iskusan
- Poruka
- 6.161
Tema je ozbiljna.
Svako ko je malo bio na Fejsbuku je primetio klinke koje kače hiljade provokativnih fotografija,imaju zilion ''prijatelja'', šalju neke kretenske poruke jedna drugima, itd..
I to je ok, deca se igraju. Ajde, zamenili su lastiš ruterom i modemom, no, deca su deca.
Mene sada stvarno interesuje mozak žene od recimo 30-ak godina koja to isto radi?
Telo nije ni blizu onom što je bilo pre 10 godina, ali odevanje jeste. Perspektive nema, ni izgleda da se promeni. Ali je ponašanje isto. Dopisivanje, komentarisanje komentara slika, itd..
Ta osoba mi je jako draga, i više puta sam skrenuo pažnju na to, odgovor je uvek bio da se zeza...
O čemu se to radi? Da li se leče kompleksi, ili nešto drugo? Zašto to radi?
Iskreno, svaki put kada vidim muka mi u želudcu od toga.
Hvala Vam na iskrenim odgovorima.
Svako ko je malo bio na Fejsbuku je primetio klinke koje kače hiljade provokativnih fotografija,imaju zilion ''prijatelja'', šalju neke kretenske poruke jedna drugima, itd..
I to je ok, deca se igraju. Ajde, zamenili su lastiš ruterom i modemom, no, deca su deca.
Mene sada stvarno interesuje mozak žene od recimo 30-ak godina koja to isto radi?
Telo nije ni blizu onom što je bilo pre 10 godina, ali odevanje jeste. Perspektive nema, ni izgleda da se promeni. Ali je ponašanje isto. Dopisivanje, komentarisanje komentara slika, itd..
Ta osoba mi je jako draga, i više puta sam skrenuo pažnju na to, odgovor je uvek bio da se zeza...
O čemu se to radi? Da li se leče kompleksi, ili nešto drugo? Zašto to radi?
Iskreno, svaki put kada vidim muka mi u želudcu od toga.
Hvala Vam na iskrenim odgovorima.

(

