Zeljko Pantic

Zeljko prica o moralu i pristojnost?????

Neverovatno!

Ok, budale koje pisu morbidarije svakako treba osuditi...ali on, Zeljko Pantic, da prica o nekom postenju, moralnosti.... pa to je van svake pameti.

A usput.... pokusava da kopira studente!!!

Covek, mentalno bolesni svrseni srednjoskolac nekome da drzi lekcije i da kopira pametnije od sebe???? Covek koji nije rekao ni " pocivaj u miru" kada je umrla prava legenda Partizana, parazit svake vlasti!!!


Pa to je terminalna faza ludila
 
Zeljko opet podrzava Mijata????


Da li ce da vrati na spicu i kadar gde se grle i ljube?

P.S.
Predstavnici navijaca bili na skupstini. To ste vi, Grobari. Glasali za Ljajica?????

I onda nesto kukate.


P.S.
Jedno pitanje za vas dva ili tri brata Grobara.
Pantic trabunja o lozi.
Koji je on faktor da uopste bude u lozi????

Ili samo voleo Vazuru pa ga ovaj poveo sa sobom?
 
Screenshot_17.png
 
Zeljko opet podrzava Mijata????


Da li ce da vrati na spicu i kadar gde se grle i ljube?

P.S.
Predstavnici navijaca bili na skupstini. To ste vi, Grobari. Glasali za Ljajica?????

I onda nesto kukate.


P.S.
Jedno pitanje za vas dva ili tri brata Grobara.
Pantic trabunja o lozi.
Koji je on faktor da uopste bude u lozi????

Ili samo voleo Vazuru pa ga ovaj poveo sa sobom?
Po principu njegovih sa juga,zabunjen i mentalno nestabilan,ne zna više u koji zid udara.
 

Back
Top