Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 18.270
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Како је се понадао да је офсајдSvrseni srednjoskolac koji je sam sebe proglasio za novinara.



Ponadao se i da ne Vucic dobar....Како је се понадао да је офсајд![]()
Zeljko prica o moralu i pristojnost?????
Po principu njegovih sa juga,zabunjen i mentalno nestabilan,ne zna više u koji zid udara.Zeljko opet podrzava Mijata????
Da li ce da vrati na spicu i kadar gde se grle i ljube?
P.S.
Predstavnici navijaca bili na skupstini. To ste vi, Grobari. Glasali za Ljajica?????
I onda nesto kukate.
P.S.
Jedno pitanje za vas dva ili tri brata Grobara.
Pantic trabunja o lozi.
Koji je on faktor da uopste bude u lozi????
Ili samo voleo Vazuru pa ga ovaj poveo sa sobom?