Quantcast

Željko Mitrović predstavio "Leonarda": Uskoro počinje da radi najveći digitalni studio

ecio94

Aktivan član
Poruka
1.353
Vlasnik Pink televizije Željko Mitrović predstavio je putem svoj Instagram naloga, već najavljivani, digitalni studio kojeg je nazvao "Leonardo".

"Kao sto sam i obećao, za manje od 12 meseci, isprojektovao sam i izgradio "Leonarda", najveci digitalni studio na svetu", naveo je Mitrović.

Kako je objasnio, time je omogućeno da se u realnom vremenu snimi sve ono za šta najvećim filmskim podukcijama treba mnogo vremena i drugih resursa.

"Sada možemo da u realnom vremenu, momentalno, snimimo sve ono na šta Holivud, u oblasti CGI i postprodukcije, troši mnogo vremena, mesece i godine", napisao je.
Na kraju, kako je dodao, poćetak rada studija biće 1. oktobra.

"Endžini, trekeri, kao i mokapi rade perfektno! Veliko hvala celoj ekipi "Leonardo" tima na velikom trudu i neprospavanim noćima da bi se sve stiglo! Evo i male probe", dodao je Mitrović.
https://www.instagram.com/p/CUAe-IlIiBw/?utm_medium=copy_link

ves.bole

Ističe se
Poruka
2.395
"Endžini, trekeri, kao i mokapi rade perfektno! Veliko hvala celoj ekipi "Leonardo" tima na velikom trudu i neprospavanim noćima da bi se sve stiglo! Evo i male probe", dodao je Mitrović.
Rade moj qurac perfektno.
Mene bi bilo sramota da stavim onako nešto na instagram. To trza, nije usklađeno, vidi se gde je šta ubačeno - ko deca da su se igrala.
Čovek je totalno prolupao - posle hodanja po vodi, raketiranja požara i letećeg automobila sledi verovatno raketa sa ljudskom posadom na Mars...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.