Gruban Legenda Banovan Poruka 50.830 29.04.2011. u 09:15 - Želje,čestitke pozdraviu #1 Povodom stupanja u brak Prince William and Kate Middleton,u ime foruma Krstarica i u svoje lično ime mladencima upučujem najlepše želje. Poslednja izmena: 29.04.2011.
Povodom stupanja u brak Prince William and Kate Middleton,u ime foruma Krstarica i u svoje lično ime mladencima upučujem najlepše želje.
gost 186661 Elita Poruka 24.166 29.04.2011. u 09:23 - Želje,čestitke pozdraviu #2 Gruban: Povodom stupanja u brak Prince William and Kate Middleton,u ime foruma Krstarica i u svoje lično ime mladencima upučujem najlepše želje. Kliknite za proširenje... Демокрацијски, нема шта....
Gruban: Povodom stupanja u brak Prince William and Kate Middleton,u ime foruma Krstarica i u svoje lično ime mladencima upučujem najlepše želje. Kliknite za proširenje... Демокрацијски, нема шта....
Sue Me Elita Banovan Poruka 15.259 29.04.2011. u 09:24 - Želje,čestitke pozdraviu #3 Pridružujem se čestitkama!!!