Mali_Oglasi
Aktivan član
- Poruka
- 1.887
Ok, turci su zatvorili jedan od pet velikih brendova. Kakav god da je bio. bio je najstariji na Balkanu...
Sramota za Srbiju i Pancevo sto je dozvolilo da tako nesto nestane... Sramota za nas i za sve one koji cute. Trebali bismo barem nesto da uradimo, samo sta?
Pozdrav za sve Pancevce...
Sramota za Srbiju i Pancevo sto je dozvolilo da tako nesto nestane... Sramota za nas i za sve one koji cute. Trebali bismo barem nesto da uradimo, samo sta?
Pozdrav za sve Pancevce...
.Takodje sam i za to da treba vratiti dane piva il kako god da se ta manifestacija zvala 2004 godine kad je prvi i jedini put bila odrzana.Mozda bi mogla da se organizuje u sklopu pancevackog karnevala....
Nazalost.