zelja i potreba

Blago vama... dečiji problemi... :aha:

Naravno, pravi problem je cistacici objasniti sta je radni staz.

P.S. Sad ozbiljno, znam na koji problem mislis, ali da li mislis da bi njega mogla pokusati rjesavati da nemas novac? Tebi je tvoj problem najveci, nekome drugome njegov i to je to. Da su neke druge znale da cijene svoje tijelo i da ga dobro prodaju kao nekoristenu robu, mozda sad ne bi imale novcanih problema, to si htjela da kazes?
 
Pare ti ne rešavaju sve probleme u životu... možeš imati milione... sedeti kući, i biti tužan... tu pare ne pomažu...;)

Ја не рекох да би ми паре решиле све проблеме у животу, него оне који ме тренутно муче. Не седим код куће тужна, тако да нема потребе да желим нешто у том смислу. :roll:
Мени треба 100 хиљда евра да купимо ону кућу од 55 000 коју већ дуго гледамо, да је реновирамо и опремимо и да се сви заједно уселимо у њу. Тако би нам били решени и сви други проблеми који нас тренутно муче: недостатак простора, организација заједничког живота са четворо деце, отплата дугова... Значи, 100 хиљда евра мени не треба да бих пила шампањац, јела кавијар, купала се у џакузију и парадирала у бесним колима, а код куће седела сама и била тужна, него да бих решила масу проблема који проистичу управо од недостатка новца.;)

Богу хвала, те ме муче проблеми који се могу решити новцем.
 
Ја не рекох да би ми паре решиле све проблеме у животу, него оне који ме тренутно муче. Не седим код куће тужна, тако да нема потребе да желим нешто у том смислу. :roll:
Значи, 100 хиљда евра мени не треба да бих пила шампањац, јела кавијар, купала се у џакузију и парадирала у бесним колима, а код куће седела сама и била тужна, него да бих решила масу проблема који проистичу управо од недостатка новца.;)

Богу хвала, те ме муче проблеми који се могу решити новцем.

Ovako nešto je slučaj i kod mene :) Mislim, nemam četvoro dece i problem sa prostorom, ali bi mi novac rešio probleme koje imam :)

Imam potrebu za nekih 100 000 eura, i stalnim poslom za mene i dečka, da možemo da živimo normalno i osnivamo porodicu.
A imam mnogo želja :)
 
Zelim da Srbiju vodi nacionalno odgovorna vlada, a potrebno mi dve tri kile mekane zgodno upakovane kake da gadjam onog svinjolikog lazova Obradovica u facu, al ne znam kako to da nabavim na brzaka kad mi kreten bude u blizini. :confused:
 
Zelim da Srbiju vodi nacionalno odgovorna vlada, a potrebno mi dve tri kile mekane zgodno upakovane kake da gadjam onog svinjolikog lazova Obradovica u facu, al ne znam kako to da nabavim na brzaka kad mi kreten bude u blizini. :confused:

Хммм..кад нешто боље размислим, ебеш 100 000 евра, ово много боље звучи! :super:
 
...jeko, mala bochica ricinusa chuda chini...:cool:...pogotovo u kombinaciji sa pampersom za odrasle...

..i pitanje za Jeku i Hellen...imena za tu Nacionalno odgovornu Vladu su...???

Ja imam svoju opciju za koju glasam, kristalno jasnu, i ucestvovace na izborima :super: (nije ona na koju mislis, znas?) :cool: Ne znam da li je bas ovaj pdf pogodno mesto za politicke kampanje ...ne bih da me modovi opominju za promasenu temu. :mrgreen:
 
...jeko, mala bochica ricinusa chuda chini...:cool:...pogotovo u kombinaciji sa pampersom za odrasle...

..i pitanje za Jeku i Hellen...imena za tu Nacionalno odgovornu Vladu su...???

Лук Скајвокер и Чубака.:think:

Ја више немам опцију за коју гласам јер сам после много година схватила (паметница! :mazi:) да је све само прича о Курти и Мурти и да је национално одговорна влада SF.:sad2:
...Али лепо звучи као жеља...
 
Лук Скајвокер и Чубака.:think:

Ја више немам опцију за коју гласам јер сам после много година схватила (паметница! :mazi:) да је све само прича о Курти и Мурти и да је национално одговорна влада SF.:sad2:
...Али лепо звучи као жеља...

Bilo bi lepo i da moze da se shvati kao zelja, al sa svakim sledecim placanjem racuna i citanjem vesti, ta zelja mi sve vise postaje potreba :evil:
 
Ja imam svoju opciju za koju glasam, kristalno jasnu, i ucestvovace na izborima :super: (nije ona na koju mislis, znas?) :cool: Ne znam da li je bas ovaj pdf pogodno mesto za politicke kampanje ...ne bih da me modovi opominju za promasenu temu. :mrgreen:

...siguran sam da imash pol. opciju...ali, "princhevi spasioci" postoje samo u bajkama i na Krsti...tj. ja ga ne vidim u RL ( bar ne kod nas )...;)
 
Naravno, pravi problem je cistacici objasniti sta je radni staz.

P.S. Sad ozbiljno, znam na koji problem mislis, ali da li mislis da bi njega mogla pokusati rjesavati da nemas novac? Tebi je tvoj problem najveci, nekome drugome njegov i to je to. Da su neke druge znale da cijene svoje tijelo i da ga dobro prodaju kao nekoristenu robu, mozda sad ne bi imale novcanih problema, to si htjela da kazes?
Htedoh reći ovo što teta Helena dole napisa... ;) al pokušaj i sa prodajom tela slobodno, možda rešiš sve probleme...:mrgreen:
Богу хвала, те ме муче проблеми који се могу решити новцем.

:ok:
 

Back
Top