Zelim uraditi sajt oglasima treba mi pomoc za ime Please help...

pr0 druze nema te na google dzabe i 1000 moj je www.sceko.me i jos se nisam nesto bakcao oko toga valjda 1595, a oklop treba da se radi pripremaju se clanci na jake pr4+ stranice kao npr stefanjocic.com jer nije mi prioritet to za sada jer je za cg trziste. Postujem tvoj trud nego nema te, i dosta teze .info treba dosta vremena da se probije ja sam canj.info dobro bio probio i posle redirect na vilascekic.com i odradio posao na prvu stranu kad se kuca canj to jedino sto dobro prihoduje. No da ne idemo van teme evo jos jedan predlog mojioglasi.co ili .org ako ce tu da budu oglasi oko prodaje mozes i prodajte.com ili prodaj.org ili sroglasi.com ako ces za sr da se baziras, vidis sam ima dosta dobrih naziva.

Poslednja izmena:
ahahaah idemo ponovo lepo ti kazem da sam prvi na "radewebsite" moguce je da me nema u crnoj gori a taj tvoj "sceko" sajt ima jos manje backlinkova i ako nisi znao PR sajta je totalno nebitan mozes imati i PR 6 sta sta sa tim i dalje nemas trafica i dalje nemas backlinkova kako ces zaraditi od PR 6.? Dali si znao da svaki domen koji ima preko 200 backlinkova na sedu se odmah za jedan dan prodaje za minimum 100evra? znaci domen je nebitan moze da bude www.shrajsfslfslgls.com

Back