Zelim da radim u BIA?

Pa sta i ako se slikala u gacama, sexy je ima sta i da pokaze... ne znam jesu li tangice bile u pitanju ali je zgodna zena... uz to i opasna ;) a i danas to sve devojke rade... pa evo meni nema nista milije nego na krsti kad udjem a tamo paula okacila svoju erotsku fotku... nekad pomislim u sebi kako bi dobro bilo da je samo meni poslala al ajde bolje vrabac u ruci nego golub na grani
 
Pa sta i ako se slikala u gacama, sexy je ima sta i da pokaze... ne znam jesu li tangice bile u pitanju ali je zgodna zena... uz to i opasna ;) a i danas to sve devojke rade... pa evo meni nema nista milije nego na krsti kad udjem a tamo paula okacila svoju erotsku fotku... nekad pomislim u sebi kako bi dobro bilo da je samo meni poslala al ajde bolje vrabac u ruci nego golub na grani
disclaimer: off topic
modernija verzija poslovice je:
bolje vrabac u ruci nego golub na vrani
 
naslov sve kaze, mislim da bih bio dobar...za pocetak ne trazim puno, samo stan.. jel ima neko da me uputi kako?
bio bih lojalan drzavi i vlasti...
imam crnogorske korjene
Ja BiH dao trostruki beneficirani radni staž mučenicima na prisluškivanju narodnih razgovora! :rtfm:

Slušati svaki dan debile čija je poenta razgovora: "znaš za onaj posao za one pare što smo pričali za Petrovdan? A iebi ga... Znaš? Iebi ga... Razumeš? A iebi ga, razumeš znaš... iebi ga..."

Ej za šta stoka plaća 3.500 mesečnu pretplatu i posle "država kriva" što nema 12X3.500 za letovanje 7 dana?

A iebi ga...
Znaš?
Razumeš?
IEBI GA!
 

Back
Top