38imak
Veoma poznat
- Poruka
- 12.676
trogodisnje kmecanje FSB-a, neprocenjivo.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Malo se pere lova, pa šta rade na okupiranom Kosovu i Metohiji već 25 godina,
sad se malo povlače sa KIM od kada su otišli iz Avganistana.
ma navežbali su i naši malo, neka budu pero laka ali ipak profikakvi su to lopovi za njih su ovi nasi iz DS i SNS amateri
Zelenski ne zna gde su nestale stotine milijardi dolara?! Zaprepašćujuća izjava lidera Ukrajine, kako je ovo moguće?!
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski ne zna na šta je potrošeno 200 milijardi dolara vojne pomoći koju je Vašington dodelio Kijevu. Prema njegovim podacima, Ukrajina je od SAD dobila samo nešto više od 75 milijardi dolara.
![]()
- Kada kažu da je Ukrajina tokom rata dobila 200 milijardi dolara za podršku vojsci i tako dalje, to nije tačno. Ne znam gde je sav ovaj novac. Možda je to tačno sa stanovišta kako je na papiru - rekao je on u intervjuu za Asošijeted pres.
Zelenski tvrdi da Kijev nije dobio ni polovinu izdvojene pomoći, pri čemu je nekoliko puta tokom intervjua naveo različite iznose dobijenih sredstava. Prema njegovim rečima, kada je reč o 177 milijardi dolara koje su dodelile SAD – „tačnoj cifri koju je podržao Kongres“ – ova pomoć nije dolazila „u novcu, već u oružju“, a Ukrajina je dobila „nešto više od 76 milijardi dolara“.
![]()
Zelenski je takođe rekao da je imao različite reakcije na zamrzavanje pomoći Vašingtona, uključujući i programe Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID). Prema njegovim rečima, Ukrajina je dobila oko 300-400 miliona dolara za humanitarne programe u oblasti energetike, medicine i modernizacije graničnih prelaza.
- Ovih 300-400 miliona dolara je država dobila za ove programe. I to ćemo zatvoriti. Zatvoriću to sa Evropljanima ili sa unutrašnjim resursima, to mi je važno - rekao je on, ne objašnjavajući odakle će Ukrajina dobiti „unutrašnje resurse“ u uslovima rekordnog deficita državnog budžeta.
Istovremeno, Zelenski je naveo da država nije učestvovala ni u kakvim drugim humanitarnim programima i da za njih nije dobijala novac. Kako je naveo, u drugim oblastima je postojala saradnja ukrajinskih i američkih organizacija.
- Ima i drugih programa za koje ne znam. Verovatno će predsednik SAD izvršiti reviziju i reći da su izdvojene još neke milijarde. Ali ne znam gde su one otišle - zaključio je Zelenski.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je 21. januara da su SAD na vojnu pomoć Ukrajini potrošile 200 milijardi dolara više nego druge zemlje NATO-a. Tramp takođe nije isključio mogućnost potpunog prekida isporuke američkog oružja Ukrajini.
https://informer.rs/planeta/vesti/986597/zelenski-milijarde-dolara-pomoc-rusija-ukrajina
Ko je ukrao 125 milijardi dolara "pomoci" Ukrajini?
Pitam za drugare koji su podrzavali lopovski bajdenov zlocinacki rezim @Nosferatu___2 @SajaBg @38imak @Dе Sisti
Poljaci kazu da znaju ko - Bajdenova administracija tj lopovski rezim
jeste, a zene, da prostis rode decu ebajuci se same bez one muske stvari jel deUkrajina se bez pomoci zapada suprostavlja rusiji
trogodisnje kmecanje FSB-a, neprocenjivo.
pa eto drug @Тихи tvrdi da ukrajina nije dobila pomoc od amerikejeste, a zene, da prostis rode decu ebajuci se same bez one muske stvari jel de
pa eto drug @Тихи tvrdi da ukrajina nije dobila pomoc od amerike
a ukrajina se bori vec skoro 5 godina
ahapa eto drug @Тихи tvrdi da ukrajina nije dobila pomoc od amerike
krivi amerikanci sto ovaj nacista smaknuo pare...a ukrajina se bori vec skoro 5 godina
pare nisu ni stigleaha
krivi amerikanci sto ovaj nacista smaknuo pare...
Nisu ni stigle parepokrali 2/3 para
e to ce sad Tramp da iskoristi kao opravdanje za izdaju Ukrajine
Kazace da je rezim u Kijevu lopovaki, da su oni ucinili sve, a da je Zelenski pokrao milijarde i da takvom rezimu.ne vredi vise pomagati
amer kaze da je poslaopare nisu ni stigle
ne moze se ukrasti nesto cega nema
Ameri mogu da pokazu uplatnicu da su poslaliamer kaze da je poslao
zelenski kaze nisu stigle
dakle verujemo zelenskom
aha
zar gospoda ameri lazu ?Ameri mogu da pokazu uplatnicu da su poslali
ali nemaju.....
Ne lazu, amerikanci kazu da su odobrili 177 milijardi dolara pomocizar gospoda ameri lazu ?
pa cemu frkaNe lazu, amerikanci kazu da su odobrili 177 milijardi dolara pomoci
Ne da su poslali toliko
Pa i ta novčana pomoć Ukrajini je veliko pranje para.
Amerikanci šalju dolare koje Ukrajinci koriste da kupe oružje od Amerikanaca
Ako izuzmemo humanitarnu pomoć, koju Ukrajina koristi, ostatak, dakle veći deo novca je samo transfer novca od poreza koji plaćaju američki gradjani u džepove američke vojne industrije.
frku digo rusofil, drug Tihipa cemu frka