- Poruka
- 102.582
On je EU već predao pola Ukrajine. A drugu polovinu Amerima. I to od one polovine što mu je ostala nakon su Rusi uzeli šta su hteli.Inače je PACER, ali svaka mu čast za ovo! Vidio čovek kako je prošao Orban bez 'ograničenih prava'... a kako onda prolaze članice sa ograničenim pravima???![]()
![]()
Neće da bude u EU, neće da ima nikakva privilegije, a Brisel će i dalje da vlada i zavrće uši