ZELENAŠI SILOVALI MLADIĆA (20) ZBOG 200 EVRA! Zastrašujuće iživljavanje nad momkom! ČITAJTE U KURIRU

Sto se tice politicara oni su u demokratiji dobri i posteni.Jer da nije tako narod bi ih smenio na izborima.A ako ih narod izabere znaci da mu odgovaraju takvi politicari.
A pun mi je djavo takvog izgovora kad uhvate sitnog lopova i neko odma kaze"pa sta neki pokradose milione...".A neko skoro mesec dana radi za tih "jadnih 200 evra"
A sta je to sitna kradja i prevara?Koliko je to?Jel to i 22.000 evra koliko je "zastitnik dece" Juric pokrao?Neko treba najmanje 6 godina da radi za te pare.Stan u BG-u,5 kuca sa okucnicama na selima....kupiti za te pare.Glanc novi auto kupiti...

A jel znaš koliko jedan ceo narod krvari da stvori državu kao što je Srbija (bila)?
I neko to pokrade i nijedno silovanje ne bi?
....
I nemoj da izvrćeš moje poruke, lepo sam rekao da mu treba ZAPLENITI u vrednosti duga, i više ako treba, ALI NE I SILOVATI!
Pa čak i nek odradi, nebitno, ali tebi se ovo silovanje nešto baš svidelo, ni u jednoj poruci ga nisi osudio, naprotiv, izokola si ga branio, jel tako?

Тих 200 евра је могао да заради уместо што зајми од зеленаша.

E ne znamo uopšte celu priču, ko zna šta je bila prepriča, i ODAKLE KLINCU od 15 godina 200 EUR da pozajmljuje okolo???? Pa verovatno mu neko i dao! I verovatno ti isti silovatelji....
I još nešto da znaš, PRE SVAKE zelenaške pozajmice, plete se mreža oko dužnika, PRE pozajmljivanja, kako će dobro da prodje, kako ovo kako ono....niko nije lud da ide kod zelenaša, al tu mrežu pletu dužniku bliski ljudi, kojima on veruje..... i onda ga nasankaju, a ovi bliski ti se više i ne jave nikad u životu...
 
E ne znamo uopšte celu priču, ko zna šta je bila prepriča, i ODAKLE KLINCU od 15 godina 200 EUR da pozajmljuje okolo???? Pa verovatno mu neko i dao! I verovatno ti isti silovatelji....
I još nešto da znaš, PRE SVAKE zelenaške pozajmice, plete se mreža oko dužnika, PRE pozajmljivanja, kako će dobro da prodje, kako ovo kako ono....niko nije lud da ide kod zelenaša, al tu mrežu pletu dužniku bliski ljudi, kojima on veruje..... i onda ga nasankaju, a ovi bliski ti se više i ne jave nikad u životu...

Цела прича ме не занима. Особа икс је узела 200 евра од особе ипсилон и није вратила паре.
 
Dug nije drug, čuvaj se duga kao velikog zla, najbolje je da ga nemaš. Ne zadužuj se, ne padaj u ropstvo.
Kad mi stigne račun za struju, vodu, komunalije-brže bolje gledam da ga platim, često sam prva na šalteru, ona baksuzna... ali mi se i obraduju. :zaljubljena:
Gledaj da ti treba taman onoliko koliko imaš, i onda računaj da od toga taman ipak nešto ostaviš za kasnije.
 
Potpuno si u pravu,sve sto si napisao.Ali niko nema prava,nikoga da siluje i tuce,bez obzira sto je taj neko,ucinio nesmotren potez,tj.uzeo pozajmicu,
koju nije vratio.
vidi ovako...taj nije ni nameravao da vrati pozajmicu...od samog početka
 
овако бих ја да су ми дошли по 200 евра
harry-harrington.jpg
 
Dug mora da se vraća, pa ako treba i silom zapleni imovina, ali ne i siluje.
to je vas neko slagao da dug mora da se vraca
ja sam bankrotirao u americi, advokat mi je na kraju rekao, mozes opet ali TEK za 7 godina, po zakonu
STA SAM HTEO TO SAM POPLACAO, A STA NISAM, jer nisam imao pare - to nisam, pa je kolateralna steta bila neki auto, koji nisam placao, a koji je banka zaplenila [advokat mi je cak rekao da ih zezam ako hocu i sakrijem u garazu, ali ja nisam hteo, nego sam dao i kljuceve da ga odvezu, a da ga ne tegle]], ali mi niko nije ulazio u kucu da mi pleni elektroniku ili slicno za zdravstene racune ili ko zna koje [bilo koje druge]... secam se sa da sam pred bankrot postao u humanitarac na kreditnu karticu - niko nema pojma, TE PARE IONAKO NISU POSTENO ZARADJENE... ma nijedne pare pozajlmljene nisu postene, a uterivace dugova zajedno sa zelenasima bih ja sve pohapsio, osim one koji ''zakonski'' pozajmljuju, pa da vidimo ko i kome pozajmljuje i cije pare pa da mu NADOKNADIMO

dugovi se prastaju, tako jeste i tako treba i ima da bude - danas u svetu ne postoje postene pare, nikada nisu ni postojale, neki imaju, a drugi nemaju, uvek bilo... to samo glupave grke i balkance slagali da trebaju da vracau dugove dok ih drze u duzbnickom ropstvu svapski i franciusku banksteri
 
Poslednja izmena:

Back
Top