Zelena kafa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма како год, али 2 килограма за седам дана је много.
Чувени јо-јо ефекат је загарантован.
Ако неко хоће да скида килограме, треба то да уради постепено, тако што ће јести све врсте намирница, али у одговарајућој комбинацији.
Мислим, знам, смарам и ја , а и то...али ако неко хоће на дуже стазе да задржи линију, мора тако.
 
Winkler, mene baš zanimaju ti spektri. Ova kafa mi je fascinantna tolike žene kažu da su smršale bez muke. Deluje kao čarobni napitak, a zdrav razum mi kaže da mora da ima neka kontraindikacija, tj, supstanca koja nije naivna. Prosto je nemoguće da je nešto toliko dobro a neškodljivo, nekako previše dobro da bi moglo biti istina.
 
Da bih ti poslao deo rezultat koji ukazuju na Sibutramin moras mi dati mail.
Stvarno ne shvatam ljude koji misle da mogu da smrsaju od dve-tri kutije kafe, bukvalno preko noci a da je to zdravo.
Nas metabolizam ni najmanje ne podrzava toliku brzinu.
Vitka linije se ne postize tako.
Potrebna je balansirana ishrana uz fizicku aktivnost.
Pozdrav
 
Све је то лепо али шта после?:)

Маните се разних "чаробних" дијета и сличних "еликсира".:)
Правилно избалансирана здрава и редовна исхрана у складу са телесном конституцијом и метаболизмом и редовно вежбање, вежбање, вежбање...:D
 
Маните се разних "чаробних" дијета и сличних "еликсира".:)
Правилно избалансирана здрава и редовна исхрана у складу са телесном конституцијом и метаболизмом и редовно вежбање, вежбање, вежбање...:D

Super, super, ali sta da radimo mi sa malo kolericnijim temperamentom? To sve vredi za uravnotezene i smirene osobe, koje razumom kontolisu svoje emocije. :D

Nego, evo da se javim par meseci od postavljanja teme sa jednim prakticnim savetom - stavite ostale ukucane na dijetu i tako cete i sami smrsati bez neke odredjene dijete ili zelene kafe. Ja sam svoju staru tezinu povratila, cak imam i par kg lufta u slucaju intenzivnih emotivnih epizoda kad chokolada odradi svoje.
Zelenu kafu nisam probala jer nisam nasla dovoljno argumenata ZA, o osim toga bzvz mi je da bacam pare na nesto sto mogu da resim na drugi nacin.
Hvala svima na savetima .
 
Super, super, ali sta da radimo mi sa malo kolericnijim temperamentom? To sve vredi za uravnotezene i smirene osobe, koje razumom kontolisu svoje emocije. :D

Темперамент регулишеш физичким активностима, тј. трошењем. А да пробаш да се заљубиш? Не шалим се, даје изванредне резултате...:)
 
Темперамент регулишеш физичким активностима, тј. трошењем. А да пробаш да се заљубиш? Не шалим се, даје изванредне резултате...:)

Sto se mrsavljenja tice, da, sto se temperamenta tice :think: zavisi od vrste ljubavi, moze da smiri ali i da izludi....
Anyway , ne mogu u braku sto puta da se zaljubljujem, umorih se....:D
 
I sta se sad desava nakon te kontrole, zar se time ne bave i neke zvanicne institucije? Zar ne bi trebalo, pitam onako naivno, da sav sastav preparata bude naveden na proizvodu?

Sa druge strane, da li i kratkorocna upotreba izaziva te nezeljene efekte, o kojoj se dozi radi, koliko dugo treba da se unosi da bi bila stetna?

Bas tamo na wiki pominju i amfetamine, citala sam da su oni razlog zasto su holivudske zvezdice i depresivne i brzo nakon porodjaja mrsave. :zper: Jeli ta supstanca u toj klasi po stetnosti za ljudski organizam?
 
Ljudi, da li ste vi procitali uopste celu diskusiju o zelenoj kafi ???

Da li ste procitali one postove u kojima se jasno stavlja do znanja da je ZELENA KAFA STETNA PO ZDRAVLJE !!!???

Izgleda da niste.

Zatvaram ovu temu jer se njome ocigledno promovise upotreba ovog stetnog preparata.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top