- Poruka
- 8.917
evo prvo da objasnim o kakvom tupu je reč navodeći primarne karakteristike:
- ujednačen i robitizovan sam im je mnogio važan, ne ležu kasno, ustaju rano
- robitizovana fizička aktivnost po želji je obavezna. neretoko ustaju u 06 da bi trčali sat i po po keju, a alternativno su uključeni teretana, bazeni, drugi sportovi (mada ređe timski) itd. nekoliko puta nedeljno do svakodnevno i tu u tačno programirano vreme i po stručnom programu.
- 4 bele smrti preziru. od slatkiša pojedu eventuano domaći kolač sa 7 vrsta žitarica i livadskim medom. ne jedu hleb, testa, brašno, šećer. so doziraju u grame, crveno meso, masti itd.
- najdraži obroci su im žitne pahuljice, jogurti do 1 posto masti, biljni čajevi (poželjno zeleni), zeleniš, crveniš, voćkice
- ritam im je isprogramiran, nikad ne kasne, nikad ne koriguju svoje zdrave aktivnosti radi bilo čega
- domovi su im sređeni pod konac, od paučine i prašine dobijaju fras, a dekor je u milimetar poravnjan i složen
- razume se, alkohola, poročnosti, kasnih izlazaka, kocke, duvana se groze i s autoritetom pape sažaljivo i prekorno gledaju ostale koji nisu zeleni, a rađe ih izbegavaju i u intimnim ritalima proklinju i anatemišu
- ima još ali dosat za početak?
kako vam se čini takav životni stil?
da li ste i sami zeleni ili ste ravnodušni ili s izrazitim žaljenjem i užasom gledate na zelene?
šta znači ta ultraisplaniranost, briga i puritanstvo? jeli zaista veruju u ispravnost, dugovečnost i sreću takvog života? jeli to pranje sebe kao ja živim bogougodno i zdravo? jeli to STRAH od strašnog zla šećera, kofeina, duvana, salceta na stomaku?
- ujednačen i robitizovan sam im je mnogio važan, ne ležu kasno, ustaju rano
- robitizovana fizička aktivnost po želji je obavezna. neretoko ustaju u 06 da bi trčali sat i po po keju, a alternativno su uključeni teretana, bazeni, drugi sportovi (mada ređe timski) itd. nekoliko puta nedeljno do svakodnevno i tu u tačno programirano vreme i po stručnom programu.
- 4 bele smrti preziru. od slatkiša pojedu eventuano domaći kolač sa 7 vrsta žitarica i livadskim medom. ne jedu hleb, testa, brašno, šećer. so doziraju u grame, crveno meso, masti itd.
- najdraži obroci su im žitne pahuljice, jogurti do 1 posto masti, biljni čajevi (poželjno zeleni), zeleniš, crveniš, voćkice
- ritam im je isprogramiran, nikad ne kasne, nikad ne koriguju svoje zdrave aktivnosti radi bilo čega
- domovi su im sređeni pod konac, od paučine i prašine dobijaju fras, a dekor je u milimetar poravnjan i složen
- razume se, alkohola, poročnosti, kasnih izlazaka, kocke, duvana se groze i s autoritetom pape sažaljivo i prekorno gledaju ostale koji nisu zeleni, a rađe ih izbegavaju i u intimnim ritalima proklinju i anatemišu
- ima još ali dosat za početak?
kako vam se čini takav životni stil?
da li ste i sami zeleni ili ste ravnodušni ili s izrazitim žaljenjem i užasom gledate na zelene?
šta znači ta ultraisplaniranost, briga i puritanstvo? jeli zaista veruju u ispravnost, dugovečnost i sreću takvog života? jeli to pranje sebe kao ja živim bogougodno i zdravo? jeli to STRAH od strašnog zla šećera, kofeina, duvana, salceta na stomaku?



a u nekim drugim sam malo razuzdanija 


najace sto oni koji ovo rade misle da uzivaju u zivotu..a po nekom ne zive zivot uopste kad nemaju nista u svojim rukama..nikakav napredak i promenu
jel ti palo na pamet da nije takvog stila i razmisljanja da ne bi mogli podici svoje telo i postici neke rezultate u sportu