Zelela bih vase misljenje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikadatako70

Početnik
Poruka
47
Cao,volela bih da cujem vasa misljenja...Radi se o mom bivsem decku i meni.Da pogresno nerazumete,ja sam razvedena imam dete.Zabavljali smo se pre mog braka,ali ja nisam imala hrabrosti da ostavim sadasnjeg-bivseg muza.Kada sam se vencala posle nekog vremena smo opet poceli da se vidjamo.To je sve trajalo dok on nije upoznao svoju sadasnju zenu.sada ima i dete.jedno vreme se nismo culi.posle smo opet poceli da se dopisujemo,ali desavalo se da mi neodgovori na poruku.Onda je pristao da izadje samnom za rodjendan,popili smo pice,super se ispricali,smejali i tako.da neduzim,uglavnom ga jako cesto vidjam,ali mi je rekao da mozemo biti samo drugari.da li je moguce da neoseca vise nista prema meni?kada me vidi,po njemu vidim da se obraduje,pruza ruku,nasmeje se...ja sam mu rekla da mu vise necu slati poruke i uznemiravati ga,ali mi je jako stalo do njega.Znam da nisam moralna,ali...to je zivot,sta da se radi...patim za njim,bukvalno svaki dan mislim na njega.DAJTE SAVET...HVALA...
 
Cao,volela bih da cujem vasa misljenja...Radi se o mom bivsem decku i meni.Da pogresno nerazumete,ja sam razvedena imam dete.Zabavljali smo se pre mog braka,ali ja nisam imala hrabrosti da ostavim sadasnjeg-bivseg muza.Kada sam se vencala posle nekog vremena smo opet poceli da se vidjamo.To je sve trajalo dok on nije upoznao svoju sadasnju zenu.sada ima i dete.jedno vreme se nismo culi.posle smo opet poceli da se dopisujemo,ali desavalo se da mi neodgovori na poruku.Onda je pristao da izadje samnom za rodjendan,popili smo pice,super se ispricali,smejali i tako.da neduzim,uglavnom ga jako cesto vidjam,ali mi je rekao da mozemo biti samo drugari.da li je moguce da neoseca vise nista prema meni?kada me vidi,po njemu vidim da se obraduje,pruza ruku,nasmeje se...ja sam mu rekla da mu vise necu slati poruke i uznemiravati ga,ali mi je jako stalo do njega.Znam da nisam moralna,ali...to je zivot,sta da se radi...patim za njim,bukvalno svaki dan mislim na njega.DAJTE SAVET...HVALA...


А шта ТИ у ствари желиш?
 
NE,JA CAK ZELIM ZAISTA NJEMU SVE NAJ NA OVOME SVETU,ALI ME MUCI PITANJE DA LI JE MOGUCE DA ME SE NIKADA NESETI I DA ME GLEDA SAMO KAO DRUGA?NEBIH MOGLA DA ZIVIM SA CINJENICOM DA SAM NEKOME UZELA MUZA I OCA,TO NI NEZELIM,ALI BIH VOLELA DA PONEKAD POZOVE,DA SE ISPRICAMO,VIDIMO.PONEKAD POMISLIM DA SE MOZDA ON NEBOJI DA BUDE U MOJOJ BLIZINI DA MU NEPRORADE OSECANJA?
 
NE,JA CAK ZELIM ZAISTA NJEMU SVE NAJ NA OVOME SVETU,ALI ME MUCI PITANJE DA LI JE MOGUCE DA ME SE NIKADA NESETI I DA ME GLEDA SAMO KAO DRUGA?NEBIH MOGLA DA ZIVIM SA CINJENICOM DA SAM NEKOME UZELA MUZA I OCA,TO NI NEZELIM,ALI BIH VOLELA DA PONEKAD POZOVE,DA SE ISPRICAMO,VIDIMO.PONEKAD POMISLIM DA SE MOZDA ON NEBOJI DA BUDE U MOJOJ BLIZINI DA MU NEPRORADE OSECANJA?

O, ženska sujeto! Ccccc....
Muči te pitanje kako je moguće da te gleda samo kao druga.:-|
Pa, ne voli te više. Voli neku drugu. Zvuči surovo, ali je tako.
Život ide dalje...
 
Vrlo dobronameran savet..Ucini mu uslugu i nestani iz njegovog zivota..To sto je ljubazan prema tebi znaci da je lepo vaspitan..On ima svoju porodicu..zenu..dete..i gradi svoj zivot bez tebe..ne kvari mu to svojom nezreloscu i sujetom..
 
JA ZAISTA ZELIM DA SE SABEREM,ALI JE TO JACE OD MENE...DRUGARSTVO IZMEDJU MUSKARCA I ZENE,U TO NEVERUJEM.JEDNOSTAVNO,KAKO DA POBEDIM SEBE?IMA LI NEKO SLICNO ISKUSTVO?

Drugarstvo između muškarca i žene postoji, ali ne nakon njihove veze.
NIŠTA nije jače od tebe same.
Moraćeš to nekako da prevaziđeš. Da ZABORAVIŠ na njega, kao da ga nikad nije ni bilo u tvom životu.

I, da - znam da je teško i da izgleda skoro nemoguće.
Ali, moguće je.
 
Sigurna sam da bi se on rado družio sa tobom da je slobodan, ili da ti ne osećaš to što osećaš. Ovako, našao je ono što želi, pa mu nemoj praviti problem koji on ne želi. Tvoje društvo mu očigledno imponuje, ali ne želi da bude inicijator druženja ili da sebi napravi bilo kakav problem.

Mislim da treba da shvatiš i da ga pustiš da mirno živi u svom gnezdu. Pokaži na taj način da ga voliš.
 
ON NIJE RAZLOG,JA NISAM HTELA DA SE RAZVEDEM,ALI BIVSI MUZ JESTE,ZBOG DRUGE.

ZNAM,PREKINULI SMO SVAKI KONTAKT,ALI JA JEDNOSTAVNO MISLIM NA NJEGA I MISLIM.MISLITE LI DA CE VREME UCINITI SVOJE?

Moguce je da si mu draga,ne zeli da te povrijedi...ali on svoju porodicu nikad nece ostaviti kao sto je ucinio tvoj bivsi...uostalom i da bude nesto medju vama ti bi bila uvijek druga...vrijeme ucini svoje na neki nacin...jednostavno naucis da zivis s tim...boli ali ti si razvedena upravo zbog prevare muza....kako je bilo tada tebi i djetetu...da je tvoj brak bio onako bas super da li bi se ti razvela zbog doticnog?...ili su tvoja osjecanja tako jaka jer ti je nedostizan?
 
Cao,volela bih da cujem vasa misljenja...Radi se o mom bivsem decku i meni.Da pogresno nerazumete,ja sam razvedena imam dete.Zabavljali smo se pre mog braka,ali ja nisam imala hrabrosti da ostavim sadasnjeg-bivseg muza.Kada sam se vencala posle nekog vremena smo opet poceli da se vidjamo.To je sve trajalo dok on nije upoznao svoju sadasnju zenu.sada ima i dete.jedno vreme se nismo culi.posle smo opet poceli da se dopisujemo,ali desavalo se da mi neodgovori na poruku.Onda je pristao da izadje samnom za rodjendan,popili smo pice,super se ispricali,smejali i tako.da neduzim,uglavnom ga jako cesto vidjam,ali mi je rekao da mozemo biti samo drugari.da li je moguce da neoseca vise nista prema meni?kada me vidi,po njemu vidim da se obraduje,pruza ruku,nasmeje se...ja sam mu rekla da mu vise necu slati poruke i uznemiravati ga,ali mi je jako stalo do njega.Znam da nisam moralna,ali...to je zivot,sta da se radi...patim za njim,bukvalno svaki dan mislim na njega.DAJTE SAVET...HVALA...
Ovo je napumpano. Ova prica je napumpana. Ovo kao da je pisala zena od ovog decka iz price u ime devojke sa kojom je on u nekoj vezi.
 
Ih, cudna mi cuda, i dalje te privlaci bivsi frajer... imam i ja par takvih :) ali znam o cemu se radi, nasmesim se i idem dalje... prosto sa nekim ljudima okoncas vezu i vise ti se ne svidjaju (a neki se cak i zgade), a neki ti i dalje ostanu privlacni (pogotovo kad vreme izbledi sve lose stvari zbog kojih se ta veza i prekinula). Mogu samo da ti dam racionalan savet: prestani da tripujesh :)
 
Cao,volela bih da cujem vasa misljenja...Radi se o mom bivsem decku i meni.Da pogresno nerazumete,ja sam razvedena imam dete.Zabavljali smo se pre mog braka,ali ja nisam imala hrabrosti da ostavim sadasnjeg-bivseg muza.Kada sam se vencala posle nekog vremena smo opet poceli da se vidjamo.To je sve trajalo dok on nije upoznao svoju sadasnju zenu.sada ima i dete.jedno vreme se nismo culi.posle smo opet poceli da se dopisujemo,ali desavalo se da mi neodgovori na poruku.Onda je pristao da izadje samnom za rodjendan,popili smo pice,super se ispricali,smejali i tako.da neduzim,uglavnom ga jako cesto vidjam,ali mi je rekao da mozemo biti samo drugari.da li je moguce da neoseca vise nista prema meni?kada me vidi,po njemu vidim da se obraduje,pruza ruku,nasmeje se...ja sam mu rekla da mu vise necu slati poruke i uznemiravati ga,ali mi je jako stalo do njega.Znam da nisam moralna,ali...to je zivot,sta da se radi...patim za njim,bukvalno svaki dan mislim na njega.DAJTE SAVET...HVALA...

Savet...hm ..nema ti spasa.

Ovo sto sam zacrvenela nek ti bude tema za razmisljanje ...
Dobro razmisli o tome zasto uopste mora da oseca ista prema tebi?
Sta si boginja , neodoljiva , nezamenljiva ????

Ili si sujetna kučka koja ne može da prihvati da je zamenjena i nepotrebne muškarcu koga voli...(ako ga voliš ( a ne umišljaš zbog te iste sujete ))

E pa sestro sorry ali dešava se ..

Vozi dalje , i pusti njega da vozi.
 
NE,JA CAK ZELIM ZAISTA NJEMU SVE NAJ NA OVOME SVETU,ALI ME MUCI PITANJE DA LI JE MOGUCE DA ME SE NIKADA NESETI I DA ME GLEDA SAMO KAO DRUGA?NEBIH MOGLA DA ZIVIM SA CINJENICOM DA SAM NEKOME UZELA MUZA I OCA,TO NI NEZELIM,ALI BIH VOLELA DA PONEKAD POZOVE,DA SE ISPRICAMO,VIDIMO.PONEKAD POMISLIM DA SE MOZDA ON NEBOJI DA BUDE U MOJOJ BLIZINI DA MU NEPRORADE OSECANJA?

g035.gif

I ovo da dodam...

Sto da te se seti kad si i nepismena...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top