Zdravko Krivokapić: Milo plaća i do 1.000 evra za glas, ovo je istorijski trenutak, biti ili ne biti, sad ili nikad.

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581
četvrtak, 20. avgust 2020.
Univerzitetski profesor dr Zdravko Krivokapić je po poslednjim anketama najpopularnija javna ličnost u Crnoj Gori i nosilac liste "Za budućnost Crne Gore" na predstojećim izborima 30. avgusta. Za Nova.rs profesor kaže da su parlamentarni izbori u Crnoj Gori istorijski trenutak u kome će narod u toj državi odlučiti "biti ili ne biti".
Screenshot_1-74-725x508.jpg

Dugogodišnji profesor Mašinskog fakulteta u Podgorici izabran je, na iznenađenje mnogih, za nosioca liste “Za budućnost Crne Gore” koju čine Demokratski front, Socijalistička narodna partija, Narodni pokret, Prava Crna Gora i nestranačke ličnosti.
U razgovoru za Nova.rs Krivokapić objašnjava između ostalog otkud on u politici i šta narod u Crnoj Gori može da očekuje od ove koalicije posle 30. avgusta.
.............
Nude se, takođe, neverovatni iznosi za glas. Cena glasa za DPS dostiže i hiljadu evra, dok su nekada glasove kupovali za deset puta manju cifru.

https://srbin.info/politika/krivokapic-otkrio-milo-placa-i-do-1-000-evra-za-glas/?lang=lat


http://www.nspm.rs/hronika/zdravko-...iti-ili-ne-biti-sad-ili-nikad.html?alphabet=l

Boga mi ako je tako, nije hiljadu evra malo, to je pet puta više u odnosu na 200 evra koje je Republika Srbija delila kao pomoć zbog korona virusa? Mislim da je izgleda jako lukrativno izaći na izbore u Crnoj Gori, ipak 1000 evra nije za potceniti? Mislim da je ovo jako korisna informacija? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Код њих 1000 еура, а код нас пакетић са макаронама, сувим грожђем, зејтином, сапуном и две сардине... :hahaha:
Pa Crnogoraca ima manje i lako je tako bacati pare. Srba ima više pa skromnije. :mrgreen:

Milo ima i opasniju opoziciju od Vučića.
 
Како? А фотографија?
У Ц.Гори, полиција води бирачки списак и може да замени слику на продатој личној карти.На овим новим личним картама, слике углавном и не личе на имаоца личне карте и то нико и не гледа.
 
Da u Srbiji ne vladaju izdajnici trebali bi odvojiti 10-20 miliona evra za kupovinu glasova u Crnoj Gori i ponuditi 500-1500e za glas.

Time bi za sva vremena skinuli Djukanovica sa vlasti i sacuvali nas narod i nase crkve i manastire u Crnoj Gori.

Alternativa necinjenju, je zatiranje Srba u Crnoj Gori, otimacina crkava i manastira njihovo ruiniranje pljacka i devastiranje kao i jos jedna u nizu duboko neprijateljskih antisrpskih drzava u regionu....

Naravno Vucic nece uraditi nista . Gde sme na svog pobratima Mila koji ga je uveo u satanizam i masone....
 
Ја знам да су доле спремни на све али да баш толико лажирају - то не верујем. Он има своје малоумне гласаче и то ти је то.

Ocito da ne znas uopste kakva je situacija u Crnoj Gori.

Milo ima svoje maloumne glasace ali ih je sve manje i manje . Zato se sluze ovakvim metodama

Skoro je DPS javno priznao da je svojevremeno Lekic pobedio Filipa Vujanovica na izborima za predsednika ali da su oni to pokrali i falsifikovali.

Zamisli tek sta rade za parlamentarne
 
Ocito da ne znas uopste kakva je situacija u Crnoj Gori.

Milo ima svoje maloumne glasace ali ih je sve manje i manje . Zato se sluze ovakvim metodama

Skoro je DPS javno priznao da je svojevremeno Lekic pobedio Filipa Vujanovica na izborima za predsednika ali da su oni to pokrali i falsifikovali.

Zamisli tek sta rade za parlamentarne

Све то ме наводи на један једини логичан закључак - народ је сам крив и не догађа се ништа што народ није дозволио.
 
Све то ме наводи на један једини логичан закључак - народ је сам крив и не догађа се ништа што народ није дозволио.


Narod je delimicno kriv ali ovde pricu vodi najjaci kriminalni klanovi koje rade heroin i kokain za celu Evropu + zapadne obavestajne sluzbe CIA i MI6 od cijeg je sustinskog interesa unistenje pravoslavlja u Crnoj Gori i pravljenje od Crne Gore totalne antisrpske drzave po ugledu na NDH

Oni forsiraju tu celu pricu
 
Кривокапић открио да је Лекић победио Вујановића и да је био покраден на северу Црне Горе


ЂУКАНОВИЋЕВУ ДПС НАЗВАО „ПАРТИЈОМ ПРОШЛОСТИ”, АЛИ ТВРДИ ДА У ЊОЈ ПОСТОЈЕ И ОНИ КОЈИ НИСУ УПРЉАНИ
eqwdwqeqw87e8wq7e8w7q8e78wq78wq787wqeqw.jpg

  • Обећава да ће тим „неупрљаним” – ако се ДПС поцепа на две колоне – пружити своју упрљану политичку ручицу
АКО се ДПС као 1997. раздвоји на две колоне, на ону која није укаљана и упрљана, онда ћемо том делу пружити шансу, рекао је лидер СДП-а Ранко Кривокапић.
Кривокапић је у интервјуу за Радио Петњица рекао да ДПС није део рјешења, већ основни проблем у политичком смислу Црне Горе.
„Евидентно партија прошлости, и честитка Војиславу Шешељу и све остало показује да је то партија прошлости. Подсетићу да је премијер Мило Ђукановић приликом посете Београду, пре две године, нудио са канабеа премијера Вучића, српским партијама да уђу у Владу, а то је све било пред одлуку у Велсу о НАТО чланству. Значи нудио је партијама, које сад оптужује да су издајници, да уђу у владу. Радили су све што им је могло донети 41 глас да би се макао СДП. На крају им је успело тако што су куповали посланике, једног по једног. Али је ту подвучена црта, никако са оваквим ДПС-ом”, рекао је Кривокапић.
Упитан да ли има у ДПС-у неукаљаног дела, Кривокапић је рекао да има.
„Не желим те људе да доводим у проблем. Они су на високим функцијама. Знам та имена, те људе, знам тај део ДПС-а. Не бих волео да их доводим у проблем, мислим да их и јавност препознаје, не само ми из СДП-а”, рекао је он. Он је додао да ДПС неће опстати кад изгуби изборима.
Тада ће тај други део имати разлога да својој партији каже „платили смо цену свега тога што се зове корупција, тога да нам је други човек партије вођа криминалне групе, да нам је други човек партије покрао Будву за више стотина милиона” и тако даље”, навео је Кривокапић.
Упитан да ли је могуће ДПС сада када је целовит победити на изборима, Кривопкапић је рекао да ДПС губи ове и сваке изборе.
„Губили смо их заједно прошле године када смо имали заједно 39 одсто, а требали смо 41 одсто. Открили су да је ДПС крао на тим изборима а кад неко краде тај има мањину. Изгубио је Филип Вујановић од Миодрага Лекића, па је морао на врат на нос, опет злоупотребљавајући оне који ту нису да убацују њихове гласове у кутије по северу”, рекао је Кривокапи
ћ.
 
Da u Srbiji ne vladaju izdajnici trebali bi odvojiti 10-20 miliona evra za kupovinu glasova u Crnoj Gori i ponuditi 500-1500e za glas...
Пронашао би се толики новац, али би то било брзо откривено и проглашено за нов покушај државног удара.
 
Пронашао би се толики новац, али би то било брзо откривено и проглашено за нов покушај државног удара.


Ne bi. Npr moglo bi da ide sve preko SPC

Da npr SPC pomaze sve koji zele da ostanu na putu pravoslavlja i sacuvaju pravoslavlje u Crnoj Gori i da se kaze da npr fond puni dijaspora. Sto bi bila i istina delimicno . Dijaspora bi dala veliki novac da se sacuva pravoslavlje u Crnoj Gori i skine Djukanovic.

Samo treba neko da sve to organizuje a taj ko to treba cuti i nece.
 
Narod je delimicno kriv ali ovde pricu vodi najjaci kriminalni klanovi koje rade heroin i kokain za celu Evropu + zapadne obavestajne sluzbe CIA i MI6 od cijeg je sustinskog interesa unistenje pravoslavlja u Crnoj Gori i pravljenje od Crne Gore totalne antisrpske drzave po ugledu na NDH

Oni forsiraju tu celu pricu

Та прича се поприлично запатила у народу. Има нормалног света али никако да постану већина.
 

Back
Top