Ждерачи у биоскопу

Одем вечерас да узмем карте за ФЕСТ и чекајући у реду у дебилном ТЦ Ушће спазим људе како са буквално кофама кокица и осталог смећа одлазе у салу.
Одакле та потреба да се ждере у биоскопу? Ко то промовише? Мислим знам - капље лова, али ипак.
 
Одем вечерас да узмем карте за ФЕСТ и чекајући у реду у дебилном ТЦ Ушће спазим људе како са буквално кофама кокица и осталог смећа одлазе у салу.
Одакле та потреба да се ждере у биоскопу? Ко то промовише? Мислим знам - капље лова, али ипак.
Pa eto,neki ljudi jednostavno imaju potrebu da jedu,dok gledaju film.Nije to ništa strašno.Kad vec daju pare za kartu,sto da ne pojedu nesto usput?
 
Одем вечерас да узмем карте за ФЕСТ и чекајући у реду у дебилном ТЦ Ушће спазим људе како са буквално кофама кокица и осталог смећа одлазе у салу.
Одакле та потреба да се ждере у биоскопу? Ко то промовише? Мислим знам - капље лова, али ипак.
Moja žena to prva radi. I ja bih jeo te kokice da nisu preslane. A oni takosi su valaj preskupi.
 
Одем вечерас да узмем карте за ФЕСТ и чекајући у реду у дебилном ТЦ Ушће спазим људе како са буквално кофама кокица и осталог смећа одлазе у салу.
Одакле та потреба да се ждере у биоскопу? Ко то промовише? Мислим знам - капље лова, али ипак.
Jako je ružno! Kad krene film, pa krene i to škljocanje,škripanje zubima,mljackanje,podrigivanje,gužvanje kesa...bukvalno da ti svaki film presedne! To je ok, kad se nešto daje na otvorenom. Veći prostor, ljudi mogu da se osveže...u bioskopima kad film obično traje sat ipo do dva, svako se može valjda uzdržati od konzumiranja hrane i pića. Mislim,trebalo bi!
 
Isto se pitam. Pandan psihosomatskom kašljanju i krkljanju u pozorištu. Ja bih to ukinula.

Znam da se to neće desiti jer se od toga uliva dodatno para, više od karata zapravo, ali grozno je da prvih pola sata ne čuješ film od ljudi koji žderu kao da hrane kod kuće nemaju... Pre bih sela na jelo pre ili posle filma, kao čovek.
 
Одем вечерас да узмем карте за ФЕСТ и чекајући у реду у дебилном ТЦ Ушће спазим људе како са буквално кофама кокица и осталог смећа одлазе у салу.
Одакле та потреба да се ждере у биоскопу? Ко то промовише? Мислим знам - капље лова, али ипак.
Američki ideal uživanja - lakše se progutaju subliminalne poruke.

A fest.... Fest je postao jedna od tipičnih priča snobovskog-skorojevićkog Beograda.
 
Isto se pitam. Pandan psihosomatskom kašljanju i krkljanju u pozorištu. Ja bih to ukinula.

Znam da se to neće desiti jer se od toga uliva dodatno para, više od karata zapravo, ali grozno je da prvih pola sata ne čuješ film od ljudi koji žderu kao da hrane kod kuće nemaju... Pre bih sela na jelo pre ili posle filma, kao čovek.
Nemojte ići u bioskop. Kupite kućni - manje virusa.
 
Američki ideal uživanja - lakše se progutaju subliminalne poruke.

A fest.... Fest je postao jedna od tipičnih priča snobovskog-skorojevićkog Beograda.

Е ту грешиш. Значи сноб сам ако ме не занимају кретенски филмови који иначе чине гро репертоара. Осим тога, нико не уноси храну. Замисли.
 
Otac mi je pričao da je u prošlom veku, između ona dva rata, na ulasku u bioskop u NIŠU stajalo obaveštenje:

"Semenki grickanje,
na pod pljuvanje,
za doope vatanje,
na majku jebbavvanje
- nije dozvoljeno!"

Problem je isti, samo je scenografija drugačija...
Takav smo narod - takmičimo se ko je veći seljober!
Dolazi vreme da zavolimo sebe onakvi kakvi jesmo...
i da se smejemo do kraja života
 
Poslednja izmena:
Kokice me asociraju na privrzenost i bliskost.
(I poneko "ranjeno nepce" haha)
Na "zderanje" -NE. :)

Odmah vidim prijatelje, porodicu- jednu veeliku ciniju i 5 ruku u njoj!
Mislim da je ta tajna kokica u njihovom deljenju, zblizavanju...

Jedno je sigurno :ne bih ih delila sa svakim!
...A, bila bih tuzna da nemam sa kime da ih delim...
 
Kokice me asociraju na privrzenost i bliskost.
(I poneko "ranjeno nepce" haha)
Na "zderanje" -NE. :)

Odmah vidim prijatelje, porodicu- jednu veeliku ciniju i 5 ruku u njoj!
Mislim da je ta tajna kokica u njihovom deljenju, zblizavanju...

Jedno je sigurno :ne bih ih delila sa svakim!
...A, bila bih tuzna da nemam sa kime da ih delim...

Кокице ме асоцирају на дебиле.
 

Back
Top