Zbunjena

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.268
... ovog popodneva.Naime, zvao me je decko kome sam dala broj pre nekoliko nedelja.Inace, nemam obicaj da to radim, ali takav komad prosto nisam mogla da pustim da odseta.Da skratim pricu-nije me zvao sve ovo vreme...do danas.Pravila sam se blesava, kao da nas od poslednjeg razgovora ne deli nekoloiko nedelja:per:
Uz to, nije pomenuo da mu je umrla tetka/uginuo pas i sl.Pitao je da se vidimo na sta sam rekla da cu ga zvati posto sam trenutno u nekoj frci:manikir: To sam rekla, sa jedne strane, da ne ispadne da sam kao psic cekala da me pozove a, s druge strane, jer ne znam da li je uopste pametno nalaziti se sa njim.
Pa sta mislite, da li da ga zovem?Imate li vi slicnih iskustava?
Naravno, podrazumeva se da sam odlepila za njim:heart::heart::heart:

p.s. Molim vas, nemojte me zaje8avati, dovoljno mi je sto on to cini:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.
;)
 
Ja se necu zezati vec cu nesebicno ponuditi svoju pomoc kad komad koji ti je zapao za oko stigne. Pomoc oko nosenja, pomeranja levo desno, postavljanja negde gde ce ti prijati oku :D..
 
A što misliš da te on zaebava ako se nije javio nekoliko nedelja?
Možda je bio zauzet nekim svojim problemima (ispitni rok, ili raskid, ili posao...)?
Možda mu se svidjaš dovoljno da se uplaši i da mu treba nekoliko nedelja da skupi hrabrost da te pozove? (Ja tipujem da je to u pitanju - iznenadila bi se kad bi znala koliko smo mi muškarci u stvari nesigurni kad su takve stvari u pitanju ako nam se devojka stvarno svidja)

Ako ga nazoveš i nadješ se s njim negde na kafi tokom dana, ne možeš ništa da izgubiš, a moći ćeš da ga proceniš. Okreneš ga i složiš priču u fazonu "ovih dana sam u gužvi, a ne bih da te zavlačim, kad imaš sat-dva vremena sutra ili prekosutra tokom dana da se vidimo negde na kafi/sladoledu/sokiću?"
 
... ovog popodneva.Naime, zvao me je decko kome sam dala broj pre nekoliko nedelja.Inace, nemam obicaj da to radim, ali takav komad prosto nisam mogla da pustim da odseta.Da skratim pricu-nije me zvao sve ovo vreme...do danas.Pravila sam se blesava, kao da nas od poslednjeg razgovora ne deli nekoloiko nedelja:per:
Uz to, nije pomenuo da mu je umrla tetka/uginuo pas i sl.Pitao je da se vidimo na sta sam rekla da cu ga zvati posto sam trenutno u nekoj frci:manikir: To sam rekla, sa jedne strane, da ne ispadne da sam kao psic cekala da me pozove a, s druge strane, jer ne znam da li je uopste pametno nalaziti se sa njim.
Pa sta mislite, da li da ga zovem?Imate li vi slicnih iskustava?
Naravno, podrazumeva se da sam odlepila za njim:heart::heart::heart:

p.s. Molim vas, nemojte me zaje8avati, dovoljno mi je sto on to cini:rtfm:

Iskreno vasa,
A.L.
;)

Evo ozbiljna sam ;)... pa pošto si ga već jednom iskulirala, bilo bi glupo da ga iskuliraš još jednom, ako si već toliko odlepila :zaljubljena:
 
A što misliš da te on zaebava ako se nije javio nekoliko nedelja?
Možda je bio zauzet nekim svojim problemima (ispitni rok, ili raskid, ili posao...)?
Možda mu se svidjaš dovoljno da se uplaši i da mu treba nekoliko nedelja da skupi hrabrost da te pozove? (Ja tipujem da je to u pitanju - iznenadila bi se kad bi znala koliko smo mi muškarci u stvari nesigurni kad su takve stvari u pitanju ako nam se devojka stvarno svidja)

Ako ga nazoveš i nadješ se s njim negde na kafi tokom dana, ne možeš ništa da izgubiš, a moći ćeš da ga proceniš. Okreneš ga i složiš priču u fazonu "ovih dana sam u gužvi, a ne bih da te zavlačim, kad imaš sat-dva vremena sutra ili prekosutra tokom dana da se vidimo negde na kafi/sladoledu/sokiću?"

Hvala na direktnom uvidu u muski tok misli, svida mi se ta mogucnost:super:

Pozovi ga sto da ne?Probaj pa ces videti kako ide..Bolje i tako nego da ga nikada ne pozoves i pitas se sta bi bilo kad bi bilo.Srecno:)

Jezim se od propustenih prilika:dash:
 
ggolub ti je sve lepo objasnio. Mada treba imati i u vidu kontekst u kom si mu dala broj tel. Je l ga tražio jasno ti stavljajući do znanja zašto traži, je li bila neka "spontana" situacija, itd...
Malo mi tih 18 dana deluje previše, mene su učili da sačekam 3.
Jao, ta prokleta dramatika i neizvesnost! Ali bez nje ne bi bilo tako zanimljivo.
 
ma zvao bi te ranije...
nego verovatno su ga bolje ribe otkačile pa je pomislio da sad i škartovi mogu da prođu...

Zasto polazis od premise da sam ja skart?!


ggolub ti je sve lepo objasnio. Mada treba imati i u vidu kontekst u kom si mu dala broj tel. Je l ga tražio jasno ti stavljajući do znanja zašto traži, je li bila neka "spontana" situacija, itd...
Malo mi tih 18 dana deluje previše, mene su učili da sačekam 3.
Jao, ta prokleta dramatika i neizvesnost! Ali bez nje ne bi bilo tako zanimljivo.

Dao mi je svoj i trazio moj
 
Ne bih puno analizirala razloge za i protiv ako mi se taj neko dopada.Kakve veze ima kad si mu dala broj i sve ostale kojestarije?Izadji i resi dilemu;)Ne znam zasto mi,zene imamo tu jezivu potrebu da analiziramo svako musko ponasanje i onda csto dobijemo pogresan utisak.Sve je bolje od neznanja:)
 
Jel znaš onaj vic kad petao juri koke po dvorištu i jedna kaže: da istrčim još jedan krug, da ne pomisli da sam laka ženska.:D
Ajd još jedan krug, pa se posle predaj.:per:
 
Ne bih puno analizirala razloge za i protiv ako mi se taj neko dopada.Kakve veze ima kad si mu dala broj i sve ostale kojestarije?Izadji i resi dilemu;)Ne znam zasto mi,zene imamo tu jezivu potrebu da analiziramo svako musko ponasanje i onda csto dobijemo pogresan utisak.Sve je bolje od neznanja:)

Jest i to što kažeš;)... smrt analizi- živela sinteza! :zaljubljena:
 
Ne bih puno analizirala razloge za i protiv ako mi se taj neko dopada.Kakve veze ima kad si mu dala broj i sve ostale kojestarije?Izadji i resi dilemu;)Ne znam zasto mi,zene imamo tu jezivu potrebu da analiziramo svako musko ponasanje i onda csto dobijemo pogresan utisak.Sve je bolje od neznanja:)

Koliko tek "analize" dolazi iz kontra-smera...
 
Pa u cemu je sad problem, tek vi nas posmatrate kao objekte?Hajde mi molim te reci da nikada nisi bio u slicnoj situaciji...Lep je, ne znam ga u dusu, guilty as charged:mace:

Ja? Ja ne posmatram devojke kao objekte..
Za ostale zaista ne mogu tvrditi bilo sta jer.. Kako bih mogao znati..

A ostalo.. Pa zovi, eto odgovora :)..
Pa jesam se nasao u slicnoj situaciji. Samo sam bio taj momak sto nije zvao neko vreme..
Lepa stvar je sto sam s tom devojkom i dan danas :D..
 

Back
Top