benitez
Primećen član
- Poruka
- 555
Uzeo sam polovan komp sa maticnom plocom Gigabyte M61SME-S2L
i u uputsviu pise da su podrzane memorije DDR2 533 MHz, 667 MHz, 800 MHz a kada pogledam specifikaciju mog racunara preko piriform speccy pise da mi je memorija 400MHZ pa me interesuje kako to uopste sljaka i mogu li imati kakvih problema sa timesto memorija nije odgovarajuca ?
http://www.itsvet.com/proizvod/gigabyte-ga-m61sme-s2l/comp_comp_mboard/16/900
i u uputsviu pise da su podrzane memorije DDR2 533 MHz, 667 MHz, 800 MHz a kada pogledam specifikaciju mog racunara preko piriform speccy pise da mi je memorija 400MHZ pa me interesuje kako to uopste sljaka i mogu li imati kakvih problema sa timesto memorija nije odgovarajuca ?
http://www.itsvet.com/proizvod/gigabyte-ga-m61sme-s2l/comp_comp_mboard/16/900

