Zbor Rakovica: Naš aktivista koji je napadnut i ubačen u automobil bez tablica vraćen kući, prevezen na VMA

Miša Šmolja

Domaćin
Poruka
4.104

Zbor Rakovica: Naš aktivista koji je napadnut i ubačen u automobil bez tablica vraćen kući, prevezen na VMA​


Aktivisti Zbora Rakovica su saopštili da su posle današnje akcije deljenja nalepnica u Resniku oko 20.30 njihovi aktivisti napadnuti i da su jednog od njih nepoznati muškraci ubacili u crnu škodu i odvezli u nepoznatnom pravcu. Mladić koji je ubačen u automobil vraćen je kući. On je nešto pre ponoći prevezen na VMA.

Policija je u njegovom domu, a mladić daje izjavu u prisustvu majke i sestre.

Članovima zbora koji su do njega stigli neposredno pre policije kažu da je mladić ugruvan i da mu je zatvoreno desno oko, ali da nisu stigli od njega da saznaju šta se tačno dogodilo.

Po dolasku, policija je zabranila svima ulazak u stan.

Podsetimo, članovi Zbora i meštani Resnika ranije večeras okupili su se u centru ovog mesta kako bi saznali šta se tačno dogodilo sa njihovim aktivistom.

"Student je posle deljenja nalepnica otet ovde 100 metara odavde, bilo je sve gotovo, razišli su se ljudi, krenuli ka autu i tu su ga napali i tukli, njih petorica-šestorica. Ubacili su ga u škodu superb bez registarskih oznaka i odvezli u pravcu Pinosave", rekao je Slavko iz Zbora Rakovica za N1.

"Prvo nam se javio na telefon i rekao da je u Policijskoj stanici 29. novembar, dvoje iz našeg zbora su otišli tamo i nije bio tamo, posle deset minuta su zvali njegov telefon i rekao da je 'Nemojte da kačite po mrežama, voze me kući'. Mi i dalje ne znamo gde je on", naveo je tada Slavko.

On je rekao da su policajci otišli sa trećim studentom kako bi dao izjavu u Policijskoj stanici Vidikovac.

"Bila su trojica studenata, jedan je isto povređen, udaren u vrat i potiljak, treći je otišao da da izjavu u PS Vidikovac", izjavio je Slavko.

https://n1info.rs/vesti/aktivsti-zb...-ubacili-u-automobil-bez-registarskih-oznaka/

15 maskiranih narkomana napalo lika i stavili ga u gepek, auto bez tablica. Mora li sta drugo da se kaze?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Na svu srecu je covek spasen od ovih nasilnika i sada je kuci


to naselje je puno kvazi mafijasa i malih narkomancica koje policija bukvalno odbija da hapsi, ti degenerici bivaju iskljucivo hapseni kada nekog ubiju. Nije ni cudo da se cesto nadju kao sns ratnici
Ima i studenata narkomana, nemojte tako isključivo talibansko navijački
 
Frka za gubitkom vlasti je velika. Oni su u projektima gde se klepa velika lova, neće prezati ni od čega da zadrže fotelje.

Do izbora, za vreme kampanje i na izborni dan, će biti angažovan svaki batinaš, huligan i probisvet koji postoji u Srbiji.

Ali apsolutno svaki. Toga svi moraju da budu svesni.
 
Наркомана има на свим странама, али наркодилери су само на једној.

Како у истој реченици чобани, будале, смешни су и гепекују и карају.
 

Zbor Rakovica: Naš aktivista koji je napadnut i ubačen u automobil bez tablica vraćen kući, prevezen na VMA​


Aktivisti Zbora Rakovica su saopštili da su posle današnje akcije deljenja nalepnica u Resniku oko 20.30 njihovi aktivisti napadnuti i da su jednog od njih nepoznati muškraci ubacili u crnu škodu i odvezli u nepoznatnom pravcu. Mladić koji je ubačen u automobil vraćen je kući. On je nešto pre ponoći prevezen na VMA.

Policija je u njegovom domu, a mladić daje izjavu u prisustvu majke i sestre.

Članovima zbora koji su do njega stigli neposredno pre policije kažu da je mladić ugruvan i da mu je zatvoreno desno oko, ali da nisu stigli od njega da saznaju šta se tačno dogodilo.

Po dolasku, policija je zabranila svima ulazak u stan.

Podsetimo, članovi Zbora i meštani Resnika ranije večeras okupili su se u centru ovog mesta kako bi saznali šta se tačno dogodilo sa njihovim aktivistom.

"Student je posle deljenja nalepnica otet ovde 100 metara odavde, bilo je sve gotovo, razišli su se ljudi, krenuli ka autu i tu su ga napali i tukli, njih petorica-šestorica. Ubacili su ga u škodu superb bez registarskih oznaka i odvezli u pravcu Pinosave", rekao je Slavko iz Zbora Rakovica za N1.

"Prvo nam se javio na telefon i rekao da je u Policijskoj stanici 29. novembar, dvoje iz našeg zbora su otišli tamo i nije bio tamo, posle deset minuta su zvali njegov telefon i rekao da je 'Nemojte da kačite po mrežama, voze me kući'. Mi i dalje ne znamo gde je on", naveo je tada Slavko.

On je rekao da su policajci otišli sa trećim studentom kako bi dao izjavu u Policijskoj stanici Vidikovac.

"Bila su trojica studenata, jedan je isto povređen, udaren u vrat i potiljak, treći je otišao da da izjavu u PS Vidikovac", izjavio je Slavko.

https://n1info.rs/vesti/aktivsti-zb...-ubacili-u-automobil-bez-registarskih-oznaka/

15 maskiranih narkomana napalo lika i stavili ga u gepek, auto bez tablica. Mora li sta drugo da se kaze?

Полиција боље да ради свој посао да се народ сам не би организовао.

п.с. То никоме није потребно.
 
Na svu srecu je covek spasen od ovih nasilnika i sada je kuci


to naselje je puno kvazi mafijasa i malih narkomancica koje policija bukvalno odbija da hapsi, ti degenerici bivaju iskljucivo hapseni kada nekog ubiju. Nije ni cudo da se cesto nadju kao sns ratnici

Једно прелепо створење са форума које више не долази је из тог краја. Изгледа да је завршила у том лошем друштву.
 
Frka za gubitkom vlasti je velika. Oni su u projektima gde se klepa velika lova, neće prezati ni od čega da zadrže fotelje.

Do izbora, za vreme kampanje i na izborni dan, će biti angažovan svaki batinaš, huligan i probisvet koji postoji u Srbiji.

Ali apsolutno svaki. Toga svi moraju da budu svesni.

Не треба се тући са њима. Има ко је плаћен за то.
 
Не треба се тући са њима. Има ко је плаћен за то.

Naravno, ali treba pripremiti pametnu strategiju.

Ja očekujem da će huligani da ometaju svaku studentsku akciju i štand koji budu imali.

Pa studenti stave štand pored neke pijace, dođu huligani, naprave nerede, dođe policija i pokupi ih sve zajedno.
Onda moraš da pošalješ novu ekipu na isto mesto, pa će oni i nove huligane, i tako u drug.

Pobeđuje onaj ko ima više pešadije. I to je otprilike to.
 

Back
Top