Zbog katastrofalne Vuciceve politike i provokacija prema Rusiji, Srbija ce doziveti ekonomski i politicki krah

Samareli

Primećen član
Poruka
904
Kao sto mozete videti Rusija je krenula da zavodi red i da udara kontramera. Poljaci su vec poceli da pricaju kako moze i rubljama da se placa. Ovo je tek pocetak. Vucic preko svojih medija od drugosrbijanskih poput danas, n1 i nove s do informera je poveo ogromnu kampanju protiv Rusije i srpskih organizacija u Srbiji. Posledice po Srbiju ce biti katastrofalne od politike do ekonomije.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.226
zar može on da utiče na "drugosrbijanske" medije, oni su svet za sebe???

a kako da se argumentuje tema, koliko naslova ili tekstova iz svakog medija treba da se navede, ko malo prati zna da jeste tako... informer i slični valjda više menjaju, čas navijaju ovako čas onako, nisam ih pomno pratila al toliko se čini

internet je drugačiji od tv i novina, tu ima baš svega

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.659
Zar mi ne balansiramo uspešno?

vecernje-novosti-460x0.jpg

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.706
kako god se okrenes zadnjica ti je pozadi

bolje je imati ruse za neprijatelje nego zapad

zato sto je zapad pokvaren do srzi a rus do trecine
Tako isto govorili i pred II WW
Kao posle "mi se borili sa saveznicima" a Beograd pod Nemcima plus ustaše držale logor u Zemunu ceo rat...

Samo da pisle Vučićevog "historijskog njet" ne bude opet onaj prinudan otkup žita za Rusiju,bankrotiraće Kole Šećerko sa sve imanjima po Ukrajini.

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.132
Tako isto govorili i pred II WW
Kao posle "mi se borili sa saveznicima" a Beograd pod Nemcima plus ustaše držale logor u Zemunu ceo rat...

Samo da pisle Vučićevog "historijskog njet" ne bude opet onaj prinudan otkup žita za Rusiju,bankrotiraće Kole Šećerko sa sve imanjima po Ukrajini.
ko nam kriv kad se namestamo stalno britima na zicer

potplate 5 coveka oni gurnu zemlju u pakao

kao sad zelenski

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.