Zbog Dačićeve Cice stalno gore društvene mreže: lepa Ana pokazala majku, tek nju da vidite (foto)

:lol:
Ти, наравно, располажеш бројним доказима да су то све биле то што тврдиш?
Не приличи једном краљевском ађутанту да тако озбиљне оптужбе износи без доказа...
па имаш и антифашистичке борбене песме из НОБа и Револуције, типа- седи партизанка на камен-студенцу, свима даје само не да Немцу :lol:
 
185840_ana1_f.jpg


367307_9_orig.jpg



Ana-Grozdanovic-8-.jpg
Šta je tu tebi lepo? Meni je prilično ružna. Ima noge kao fudbaler. Faca da se uplašiš.
Šta je ovo... neki Circus Freak Show?
Ti si malo bolesnih estetaskih shvatanja.
 
ne, napisao si da su partizanke kupve

sto je za ban
па јел нису :lol: шта треба, и век касније да се лажемо кад је познато шта је био њихов основни допринос дизању борбеног морала. њихова једина сврха. другарице су себе жртвовале за револуцију :mrgreen: слично су урадиле и кур.ве Јантјага на Куби. само што Кастро није био бедни лицемер да лаже. а ви јесте.
 
па јел нису :lol: шта треба, и век касније да се лажемо кад је познато шта је био њихов основни допринос дизању борбеног морала. њихова једина сврха. другарице су себе жртвовале за револуцију :mrgreen:
Zamisli tu nehigijenu po tim sumskim jebarnicima... fuj
 
Zamisli tu nehigijenu po tim sumskim jebarnicima... fuj
аде не закерај :lol: ваљда је било воде по тим партизанским шумама и горама.
имам једног другара који каже- ја бих је6о и змију испод камена, само да је чиста :lol:
 
zalosno je kad je neko toliko ljubomoran na bolje da odmah pocinje da vredja

lepa devojka , cemu uvrede
Pa i nije lepa, pogledaj to bolje..
Znaci silikoni u usnama, verovatno i u grudima i u dupetu...
Pogledaj stav , cuveni , insta, samo fale napucene usne, a sad mi kazi da si upoznao neku takvu devojku koja stvarno ume da razmislja sustinski , nisi...
Ne ide uz napucene usne...

Znaci nije u redu od mene, ali samo skrecem paznju da ako poostrimo kriterijume, ova ispada...
Recimo izlazak u neki malo jaci klub, i tamo ima ovakvih na tone...
Ja ih mozda i ne razlikujem dovoljno ....ako ne zapamtim sta je obukla, zaebacu se , pomesacu je sa nekom drugom....
A sa druge strane imas prave lepotice...

Dobro , slozicu se da lovatori ,politicari i pevaci , svi oni koji zive od toga da im se pripise da su dobri ebaci , obozavaju devojke sa ovakvim izgledom...
Sto je dobro zar ne...
Kao da joj na celu pise sezonska upotreba...

Jel lici malo na karleusu , zar ne.....
Sve to ima svoje psiholosko pokrice...
Zasto se jure takve cice, zasto moj drugar otkaci na one koje izgledaju kao kafanske kurave....zato sto je izgubio nevinost od jedne takve....
 
Pa ne znam sta je kiselo grozdje, ali poznajem ovakve devojke mnogo bolje nego sto je samo bacanje pogleda...

Kad se skine sminka, cesto to bude kao izubijano...kao karleusa u realitiju.
Ali i kad nije, nego je bas mlada, ono 17 18, ako je postavis bez tih usana koje ionako nisu privlacne...ima prosecnu cak i ruznu devojku...
A mozda mnogima lici i na muskarca...cesto ima i to..
 

Back
Top