Zbog Dačićeve Cice stalno gore društvene mreže: lepa Ana pokazala majku, tek nju da vidite (foto)

комшија

Stara legenda
Poruka
89.558
ZBOG DAČIĆEVE CICE STALNO GORE DRUŠTVENE MREŽE: Lepa Ana pokazala majku, tek nju da vidite (FOTO)


ZBOG DAČIĆEVE CICE STALNO GORE DRUŠTVENE MREŽE

26.11.2021

Mlada aktivistkinja SPS iz Niša Ana Grozdanović (25) već duže vreme privlači pažnju.



Ana, osim zbog političke angažovanosti, u fokusu se našla i zbog lepote kojom pleni gde god da se pojavi, a mediji su je prozvali "Dačićeva cica", s obzirom na pripadnost stranci predsednika Narodne skupštine.

367309_11_orig.jpg



Ana je izuzetno aktivna na društvenim mrežama, a u poslednjim objavama je pokazala svoju majku.


Ana Grozdanović



Sudeći prema komentarima, opšte je mišljenje da je Ana stas i lepotu nasledila od mame.

(Kurir.rs) link

Јао напредњаци! Па куд ћете ви са оним вашим дропљама?! Само на Boulevard de Clichy или на Reeperbahn, ма тешко да бисте са оним вашим крокодилима прошли и тамо! А тек Ђидо са Палмариником дел Коко(ш), јооој, па не би прошао ни на бившој београдској штајги!
 
То се данас зове боркиња... :lol:
то се и ‘41. звало кур.ва. само је “партизанка” било политички коректно, и доносило је пензију.
 
то се и ‘41. звало кур.ва. само је “партизанка” било политички коректно, и доносило је пензију.
Уууу, сад си је увредио, баш онако монархистички културно...и надмено... :lol:
 
Уууу, сад си је увредио, баш онако монархистички културно...и надмено... :lol:
не мислим ништа лоше о кур.вама. мислим лоше о твом социјалистичком систему који је шумским кур.вама (“партизанкама”) поделио одликовања и пензије, док је градским кур.вама забранио да се баве својим занатом уз претњу кривичног гоњења.
 
ZBOG DAČIĆEVE CICE STALNO GORE DRUŠTVENE MREŽE: Lepa Ana pokazala majku, tek nju da vidite (FOTO)


ZBOG DAČIĆEVE CICE STALNO GORE DRUŠTVENE MREŽE

26.11.2021

Mlada aktivistkinja SPS iz Niša Ana Grozdanović (25) već duže vreme privlači pažnju.



Ana, osim zbog političke angažovanosti, u fokusu se našla i zbog lepote kojom pleni gde god da se pojavi, a mediji su je prozvali "Dačićeva cica", s obzirom na pripadnost stranci predsednika Narodne skupštine.

367309_11_orig.jpg



Ana je izuzetno aktivna na društvenim mrežama, a u poslednjim objavama je pokazala svoju majku.


Ana Grozdanović



Sudeći prema komentarima, opšte je mišljenje da je Ana stas i lepotu nasledila od mame.

(Kurir.rs) link

Јао напредњаци! Па куд ћете ви са оним вашим дропљама?! Само на Boulevard de Clichy или на Reeperbahn, ма тешко да бисте са оним вашим крокодилима прошли и тамо! А тек Ђидо са Палмариником дел Коко(ш), јооој, па не би прошао ни на бившој београдској штајги!
mora malo da radi fotošop
 
Мислиш на монархистичке коорве? :flert:
које год. не видим зашто би шумске кур.ве (“партизанке”) биле одликоване за дизање ногу, а ове градске морале да се скривају по хаусторима и парковима, јер им је социјалистичка држава забранила да се баве својим послом. а њихове шумске колегинице добиле и пензију.
 
које год. не видим зашто би шумске кур.ве (“партизанке”) биле одликоване за дизање ногу
:lol:
Ти, наравно, располажеш бројним доказима да су то све биле то што тврдиш?
Не приличи једном краљевском ађутанту да тако озбиљне оптужбе износи без доказа...
 
zalosno je kad je neko toliko ljubomoran na bolje da odmah pocinje da vredja

lepa devojka , cemu uvrede
ја сам само написао да је другарица “права партизанка”. нисам знао да је то увредљив коментар. мислим, за монархисте свакако јесте, али за вас црвене то је ваљда ствар поноса :lol:
 
ја сам само написао да је другарица “права партизанка”. нисам знао да је то увредљив коментар. мислим, за монархисте свакако јесте, али за вас црвене то је ваљда ствар поноса :lol:
ne, napisao si da su partizanke kupve

sto je za ban
 

Back
Top