zbog čega zauzete/udate žene nastavljaju da idu u teretanu i imaju mačku

Жене обично иду у теретану само док не на'ватају мужа.

Има и оних што се вуку као лигње од справе до справе и чекају да их стартује неки фрајер да започну романсу.

Чим је видиш да прича са неким, никад је више видети нећеш у теретани.

Ове млађе, оне 'ватају ове набилдоване типове,

а ове старије, оне знају да им ти набилдовани нису мерка, па су задовољне да на'ватају рекреативца са 15 кг. сала вишка који је дошао само мало да се стеше (јер нема шта друго да ради у слободно време, али кад га ова снајка ухвати под своје, више неће имати времена за теретану, остаће буцко, плус ће ова да га храни колачима, да га додатно угоји, да би био само њен, да га друге женске не гледају).

pa ne razumem zbog koga ide u teretanu? zbarila je muža, udala se, za koga trenira zadnjicu?
Вероватно мора да издржава згодног мужа, а фитнес јој је посао.

Нека жена иде у фабрику, нека је фитнес инфлуенсерка а нека је директорка.

Новац у кућу мора да се доноси и да се издржава породица. Ако не, следи нога у дупе.

Жене обично иду у теретану само док не на'ватају мужа.

Има и оних што се вуку као лигње од справе до справе и чекају да их стартује неки фрајер да започну романсу.

Чим је видиш да прича са неким, никад је више видети нећеш у теретани.

Ове млађе, оне 'ватају ове набилдоване типове,

а ове старије, оне знају да им ти набилдовани нису мерка, па су задовољне да на'ватају рекреативца са 15 кг. сала вишка који је дошао само мало да се стеше (јер нема шта друго да ради у слободно време, али кад га ова снајка ухвати под своје, више неће имати времена за теретану, остаће буцко, плус ће ова да га храни колачима, да га додатно угоји, да би био само њен, да га друге женске не гледају).
😆

Вероватно мора да издржава згодног мужа, а фитнес јој је посао.

Нека жена иде у фабрику, нека је фитнес инфлуенсерка а нека је директорка.

Новац у кућу мора да се доноси и да се издржава породица. Ако не, следи нога у дупе.

a mačka

Ja im zavidim :( dok otrčim na posao, dotrčim s posla, nahranim ukućane, životinjke, vozim bajs do marketa jer sam zaboravila silne stvari, skačem u trambolini sa bebanom, leti i skačemo u bazen, širim veš i pokušavam da balansiram sa korpom za veš, mislim da mi samo još teretana fali ako odlučim da se opet udam :mrgreen:
sve to sto radis je za postovanje

Back