Zbog čega su Danci najsrećniji?

Stvarno smarate sa tim izvedenicama... Nije vas sramota da tako pišete? Mislim, ok je da se čačkate i slično, ali dajte da to bude malo sa stilom, malo u nekoj granici ukusa...

Šta je s vama svima?

pa pazi Jomini, ti znaš rusoljubi kažu da je Rusija najbogatija, nasrećnija, najblablabla država. Pa to znači da je verovatno neka kuroljubna američka tajna služba zadužena za falsifikovanje statističkih podataka, i bankrotiranu dansku stavila na prvo mesto, a ne majčicu Rusiju.

Ukoliko rusoljubi ne spomenu zavere, ja odmah pomislim da im se nešto desilo... A ja sam emotivan i pažljiv čovek, neću da im se desi neko zlo. ;)
 
Vratimo se temi !!!


Visoki porezi, socijalna sigurnost

U tome je i suština danske zagonetke. Porezi su jako visoki - gotovo svako plaća porez na dohodak koji premašuje 50 odsto, a oni sa visokim primanjima i mnogo više.

Međutim, socijalna sigurnost je zauzvrat obezbeđena bukvalno od kolevke pa do groba; svako dete starije od šest meseci ima obezbeđeno mesto u jaslicama, donosno obdaništima; zdravstvena zaštita je toliko dobra da ljudima nije potrebno privatno osiguranje; fakulteti su besplatni.
 
I jedni i drugi rade iste stvari. Dajte malo da se okrenemo kvalitetnijem pisanju, kvalitetnijem zezanju, kvalitetnijem podyebavanju, kritikovanju... Nemojte tako prostački da se smeje ko dođe sa strane.

forumaši sa kojima je takva inteligentnija diskusija moguća su slaven777, registra i ti, i jos neko, ali necu da kazem ko - da se ostali ne uvrede
Ovi ostali nisu dostojni da malo jače upregnem mozak za njih
 
Vratimo se temi !!!


Visoki porezi, socijalna sigurnost

U tome je i suština danske zagonetke. Porezi su jako visoki - gotovo svako plaća porez na dohodak koji premašuje 50 odsto, a oni sa visokim primanjima i mnogo više.

Međutim, socijalna sigurnost je zauzvrat obezbeđena bukvalno od kolevke pa do groba; svako dete starije od šest meseci ima obezbeđeno mesto u jaslicama, donosno obdaništima; zdravstvena zaštita je toliko dobra da ljudima nije potrebno privatno osiguranje; fakulteti su besplatni.

+
Kristijanija
 
ma oni su ustvari unesreceni robovi zapadnog kolonijalizma i novog zlikovackog poretka i nisu ni svesni sta znaci ljubiti Putinovu sliku sa dvolitrom piva iz plastike i 100 g podriguse u pola leba ,e to je sloboda i slobodoljubivo covecanstvo :rtfm: a ne neka tzv, Danska i ostala beda ljudska:lol:
 

Back
Top