Zbog čega ste se zaljubili?

Sebastian4

Domaćin
Poruka
3.871
Nije mala stvar biti zaljubljen.
Pretpostavljam da su svi koji pohode LJIS bili koji put zaljubljeni u životu.
Kako znate da ste se zaljubili?
Koji je razlog ako ga uopšte znate?

I Love You Hearts GIF by Mia Page
Zaljubim se kad pomislim da je dotična dobra osoba. Dakle, nije cudo sto sam se uvek zajebao.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Nije mala stvar biti zaljubljen.
Pretpostavljam da su svi koji pohode LJIS bili koji put zaljubljeni u životu.
Kako znate da ste se zaljubili?
Koji je razlog ako ga uopšte znate?

I Love You Hearts GIF by Mia Page
Zato jer kad je ne bi bilo kraj mene, cijelo tijelo bi se biokemijski destabiliziralo do razine patnje (štoviše mala riječ za to), nema te tablete ni ičega što može pomoć osim NJE, to je to, bez puno duljenja.

V

Vaske

Gost
Te prve ljubavi bile su plod idealizacije tih devojaka. Verovao sam da su one fizički lepe a još lepše kao ljudi. Verovatno se moj fizički ukus nije mnogo promenio pa i dan danas volim to kako su te devojke fizički izgledale tokom osnovne i srednje(tražim tako nešto u životu i dalje. Sanjam možda i idealizujem i dalje lepotu nekih bivših koleginica sa Menadžmenta) ali su se one(kao I ja) menjale i mislim da npr. Recimo jedna Milica više nije to ta osoba koja mi je u osnovnoj pomagala, bila uvek uz mene kad je teško, pa čak u sedmom osnovne na jednoj eskurziji htela i da me poljubi(ja sam nešto "kao dremao". Ona me zagrlila krenula da me poljubi. Ja u trenutku otvorih oči. Iznenadih je. Moje oči tik uz njene a usta skoro da su se dodirnula). Da ne pričam ništa ružno o njoj i kakva je kasnije prema meni bila, i da skratim. Dugo nisam osetio šta je to ljubav(ako ona uopšte u ovim godinama postoji). Moja poslednja ljubav(kad sam osećao ljubav)je bila jedina Ana sa Menadžmenta. I od tada sam bio u kontaktu sa mnogim devojkama i udatim ženama :lol: ali ljubav nisam osećao nikakvu "Što to beše ljubav i bar na tren biti zaljubljen "

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.