Због чега сте на Крсти?

Svaka čast ljudima koji dozirano dolaze i ponekad. Ostali su male mace zavisnici.
Otišli su mnogi zanimljivi ljudi unazad dve godine koliko sam ovde pa aktivno. Napravila sam za te dve godine i ja pauzu , ali ne neku trajnu.
Ono što me nervira je kada se uhvatim neke rasprave i nepravde i pogubim silno vreme , a privatan život imam. I zabavu u tom privatnom životu , i realne obaveze.

Dobro je sto moroni poput Sizifa smeju ovako samo online, inace bih svirao klavir.
To je neki maksimalni nivo tvoje konverzacije... iznervirao si se što ne možeš da nađeš poruku u kojoj "pljujem po Srbima". Nisam li ti odmah rekao da ćeš zabagovati na takav zahtev?

Moraš još spanaća da pojedeš da validnim argumentima i bez vređanja u debati dobiješ čika Sizifa.

To je neki maksimalni nivo tvoje konverzacije... iznervirao si se što ne možeš da nađeš poruku u kojoj "pljujem po Srbima". Nisam li ti odmah rekao da ćeš zabagovati na takav zahtev?

Moraš još spanaća da pojedeš da validnim argumentima i bez vređanja u debati dobiješ čika Sizifa.
Pljujes po Srbima u celoj temi, rekao sam ti kojoj.

U cika sizifovoj glavi tebe niko ne moze dobiti u debati jer cika sizif tamo odredjuje pobednika.

Zbog ovakvih kreatura ovde nema ljudi.

Back