Quantcast

zbog čega se odjednom ćuti

eremita

Zaslužan član
Poruka
113.277
billy_THE_kid:
Ovaj decko.....Mrkelja je u pravu......skroz
Nemoj neko da baronise kako je sad bez veze sto mozes da dobijes kredit...kao ..satro, visoke kamate..hahahahhahahaa
Pa ja se secam kada si pare jedino mogao da dobijes kod zelenasa po 10 ili cak 20%mesecno....

Sad mozes i auto da kupis, i da obnovis namestaj , i tehniku....nemoj da se lazemo..

Neka nama stranih banaka......bolje su od nasih lopovskih, koje su otele stednje ljudima, a pare davale samo privilegovanima....

Sad, odjednom, zalite za tim bankama....ma ko ih hebe...neka ih je zatvorio.....
Колико се сећам гувернер НБЈ Јелашић је бар пет пута у својим конференцијама за штампу УПОЗОРАВАО ГРАЂАНЕ ДА СЕ НЕ ЗАДУЖУЈУ И НЕ УЗИМАЈУ КРЕДИТЕ, јер су неповољни...

gost 47473

Iskusan
Poruka
5.729
Pa niko tebe ne tera sa puskom da uzmes kredit. A ko imas kesa kog ce ti k**** kredit. E sad to sto su nepovoljni krediti napisao sam u prosloj poruci. Sve dok se privreda ne oporavi nema nista od poboljsanja kamatne stope. Jer sto veci izvoz vise kesa za preduzeca a samim tim i vece plate narodu. A cim narod bude imao vise para lakse ce mu biti da otplacuje kamatu. I onda ce banke morati da snize stopu jer ce biti konkurencija izmedju njih koja ce da privoli vise klijenata da kod njih uzmu kredit.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
eremita:
Колико се сећам гувернер НБЈ Јелашић је бар пет пута у својим конференцијама за штампу УПОЗОРАВАО ГРАЂАНЕ ДА СЕ НЕ ЗАДУЖУЈУ И НЕ УЗИМАЈУ КРЕДИТЕ, јер су неповољни...
Pa ti ga slusaj......moze da ti kaze i da ne uzimas hranu jer je nezdravo jesti svaki dan....

Ja ih uzimam, meni su povoljni......i nek pozive strane banke, umesto ovih " nasih"..lopovskih.....

Pa, prosecan Amer je duzan bankama 2000$, hrvat 800 E.....mesecno

Ko hebe....ja uzimam, trosim.....ako ne budem mogo, necu da ih vratim :p
Nek ide zivot......samo jednom se zivi :p

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
billy_THE_kid:
Pa ti ga slusaj......moze da ti kaze i da ne uzimas hranu jer je nezdravo jesti svaki dan....

Ja ih uzimam, meni su povoljni......i nek pozive strane banke, umesto ovih " nasih"..lopovskih.....

Pa, prosecan Amer je duzan bankama 2000$, hrvat 800 E.....mesecno

Ko hebe....ja uzimam, trosim.....ako ne budem mogo, necu da ih vratim :p
Nek ide zivot......samo jednom se zivi :p
bogami to jest

Ambasador

Elita
Poruka
19.524
@ bilyTHEkid

Neka nama stranih banaka......bolje su od nasih lopovskih, koje su otele stednje ljudima, a pare davale samo privilegovanima....

Sad, odjednom, zalite za tim bankama....ma ko ih hebe...neka ih je zatvorio.....

Mladicu Vi ste zorno preneli neke vec potvrdjene konstatacije.
Dakle evidentno je da u Srbiji vise nepostoji niti jedna srpska
banka,a i ove strane su hit pa se kod njih stedi i preko njih vrsi
poslovanje,a i red je da bre pare porastu.
Ali ima jedna mala stvarcica tu koja je poprilicno zayebana
a ista kaze:>> U tudjoj ruci samo quraz moze da naraste<<
Izvinjavam se ali ovo nemoze blaze.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Ne znam za vas, gospodine, ali moj raste i u mojoj ruci...kad hocu :p :p :p

A sada , voleo bi da mi neko objasni kako to bankarski sistem funkcionise....kako vidim, mnogi smatraju da je bankarstvo patriotska kategorija, pa ce "nase"...Srpske banke da nam daju pare koliko i kad god nam treba, bez obaveze vracanja.....samo treba sa das dokaz da si Srbin...

A ove, okupatorske su tu da opljackaju jednu od najbogatijih drzava u Evropi....ima love ...samo puca......cim opljackaju prebogato stanovnistvo Srbije, prelaze na Zanzibar, Tunguziju, i Azerbejdzan.....