• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zbog cega ignorisete osobu koja na dobroćudan nacin zeli da vam skrene paznju?

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.671
Bre generalno sam pitala za to dobroćudno
pa otkud znam, neko srce, neko lepo pismo, neka poezija, neko pitanje "zasto?"... i onda se osetim bezvrednim, besan, i pocnem da mrzim tu osobu, evo, sad vi koji citate, mozete da kazete sta nije u redu sa mnom, koji poremecaj imam, posto je to svakodnevni kontinualan proces, da vidimo gde sam odgurao, koju jos dijagnozu imam :D

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.540
Ovo sam doziveo od drugih i ne razumem, zasto?

Види, ти питаш због чега те други игноришу, и тиме одговорност за проблем пребацујеш на друге.

Ти друге не можеш да промениш.

Можеш да промениш само себе.

Разлог зашто те други игноришу не лежи у свима другима, него у теби.

Који је разлог, то можеш само ти да знаш, ако се искрено према себи поставиш и искрено анализираш своју личност.

Кад утврдиш разлог, моћи ћеш да радиш на томе да отклониш код себе особине због којих те људи игноришу.

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.671
Види, ти питаш због чега те други игноришу, и тиме одговорност за проблем пребацујеш на друге.

Ти друге не можеш да промениш.

Можеш да промениш само себе.

Разлог зашто те други игноришу не лежи у свима другима, него у теби.

Који је разлог, то можеш само ти да знаш, ако се искрено према себи поставиш и искрено анализираш своју личност.

Кад утврдиш разлог, моћи ћеш да радиш на томе да отклониш код себе особине због којих те људи игноришу.
ne mogu svoje emocije da promenim

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.671
Pa brate ima toliko odbojnih ljudi kojima ni sliku ne mozes gledati,kratak je zivot da se pruzamo na svakog ko se nakaci,ne znam za tebe tvoj slucaj nemam misljenje kad te ne poznajem,to si ti nema sta da se menjas i prilagodjavas pa kome odgovara super
ja zelim nesto dublje i intimnije, da li previse trazim?

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.540
ne mogu svoje emocije da promenim

Јок, ће мењаш туђе емоције?

Наравно да можеш да промениш емоције, и много тога другог можеш код себе да промениш.

Први корак је да уочиш шта не ваља.

Често особине за које мислимо да су нам позитивне, су управо оно што одбија друге од нас.

Претпостављам да си ти тип, који би да привуче неку женску особу.

Сигурно мислиш да си много добар дечко, па ти је чудно зашто те девојке тако доброг не воле и не примећују.

Јбг... то ти је прича 80 % ликова.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
63.540
slamas mi srce, ali ne, ne kazem da to ne radis, jer si to imala potrebu da uradis, nesvesno mozda...
Јеси ли мушко?

Шта мислиш, шта жене на форуму (а и ван форума) помисле о теби кад кажеш некој "сламаш ми срце" или "ја желим емоције, да волим и будем вољен"?

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.671
Јок, ће мењаш туђе емоције?

Наравно да можеш да промениш емоције, и много тога другог можеш код себе да промениш.

Први корак је да уочиш шта не ваља.

Често особине за које мислимо да су нам позитивне, су управо оно што одбија друге од нас.

Претпостављам да си ти тип, који би да привуче неку женску особу.

Сигурно мислиш да си много добар дечко, па ти је чудно зашто те девојке тако доброг не воле и не примећују.

Јбг... то ти је прича 80 % ликова.
ja sam onaj tip koji voli 100% kompatibilnosti, ne samo likuse, pa sam mozda lgbtqia+, ali nekako su nam tela ruzno gradjena za tako nesto uzviseno, a ja kao retard ispadam 99% vremena, ako ne i vise...

koto

Buduća legenda
Poruka
42.417
oh tih dobrocudnih...
recimo meni godinama na fejsu lik salje slike cveca.
ne znam lika, nije mi rec napisao, nista..samo tako radnom salje slike cveca uz dobro jutro ili dobro vece.
stvarno se pitam, sta zapravo covek radi..imam filing da serijski slaje poruke, pa mozda se neko upeca. drugo objasnjenje nemam

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.