Због чега долази до неспоразума у комуникацији између мушкараца и жена.

topmodelsica:
Ponekad dolazi a ponekad ne dolazi do nesporazuma u komunikaciji, to je kod mene kljuc za dobru vezu. Meni nije vazno da li mene decko VOLI pobogu si, ili pobogu si da li ja njega VOLIM, nego da li mozemo da komuniciramo opusteno i bez problema. Uvek se sve poklopi onde gde treba da se poklopi .

......Na primer ja sam skroz bila u neresivoj situaciji kad sam sa jedne strane htela seks sa Duskom a u isto vreme nisam htela, ali sam se ipak odlucila da hocu, ali to mi se resenje nije 100 % svidjalo, zbog nekih mojih osobina, jako se emotivno i telefonski zalepim za decka od onda kad imam seks sa deckom, a nisam htela da se lepim Dusku, desilo se to da se Dusko zaleteo hop na mene i onda je video da sam dobila a on nije za seks tada, a ja jesam, i Igor je bio... Ali to se super poklopilo.Meni bi bilo krivo da nisam htela, ne bih mogla da sebi to oprostim. A da sam htela onda bi se nas dvoje brzo posvadjali jer bih ja njega stalno cimala i zvala i progonila a on nije svestan jos koliko ja mogu da budem dosadna i koliko puta u toku dana mogu da zovnem decka. :D Ili mozda zna... Ha ha ha ha ha ha... Mislim da zna.
 
topmodelsica:
......Na primer ja sam skroz bila u neresivoj situaciji kad sam sa jedne strane htela seks sa Duskom a u isto vreme nisam htela, ali sam se ipak odlucila da hocu, ali to mi se resenje nije 100 % svidjalo, zbog nekih mojih osobina, jako se emotivno i telefonski zalepim za decka od onda kad imam seks sa deckom, a nisam htela da se lepim Dusku, desilo se to da se Dusko zaleteo hop na mene i onda je video da sam dobila a on nije za seks tada, a ja jesam, i Igor je bio... Ali to se super poklopilo.Meni bi bilo krivo da nisam htela, ne bih mogla da sebi to oprostim. A da sam htela onda bi se nas dvoje brzo posvadjali jer bih ja njega stalno cimala i zvala i progonila a on nije svestan jos koliko ja mogu da budem dosadna i koliko puta u toku dana mogu da zovnem decka. :D Ili mozda zna... Ha ha ha ha ha ha... Mislim da zna.



ja sam se ukljucio u pola diskusije pa bi samo hteo nesto da pitam,,,
ako si ti htela sex sa duskom a dusko nije hteo sex sa tobom i ako je igor hteo sex sa tobom a ti nisi htela sa njim koliko si htela sa duskom a pri tom si mozes da zoves decka 329 puta dnevno, da li je resenje da se ti natandaris na igorov ****, dok dusko gleda i da ga onda zoves da mu kazes da li je igor dobar ili ne? razmisli, svi ste zajedno, sex ima ko hoce i sa kim hoce a dusko uvek moze da se pridruzi ako bude hteo...
 
topmodelsica:
......Na primer ja sam skroz bila u neresivoj situaciji kad sam sa jedne strane htela seks sa Duskom a u isto vreme nisam htela, ali sam se ipak odlucila da hocu, ali to mi se resenje nije 100 % svidjalo, zbog nekih mojih osobina, jako se emotivno i telefonski zalepim za decka od onda kad imam seks sa deckom, a nisam htela da se lepim Dusku, desilo se to da se Dusko zaleteo hop na mene i onda je video da sam dobila a on nije za seks tada, a ja jesam, i Igor je bio... Ali to se super poklopilo.Meni bi bilo krivo da nisam htela, ne bih mogla da sebi to oprostim. A da sam htela onda bi se nas dvoje brzo posvadjali jer bih ja njega stalno cimala i zvala i progonila a on nije svestan jos koliko ja mogu da budem dosadna i koliko puta u toku dana mogu da zovnem decka. :D Ili mozda zna... Ha ha ha ha ha ha... Mislim da zna.
Evidentan dokaz da se ne razumemo. Molim Vas, unajmite mi sudskog tumaca, prevodioca, Vrsnog Experta za Mrtve Jezike Juznopacifickog arhipelaga. Verbalno - misaoni terorizam.
 
– Добра комуникација у тишини. То је за мене идеална жена. Разговор између мушкараца и жена је најважнија ствар на свету. За мене је лично то јако значајно. Идеал физичке лепоте имамо на Ботичелијевим платнима. Да ли се он мења или не, искрено, немам тај однос. Разумевање, поверење и једноставност јесте оно што је мени највредније. Све остало што је компликовано, што притиска, стеже, што гуши однос између двоје људи, то ме одбија од сваке, посебно женске особе
 
мушкарци и жене све мање опште међусобно. Удаљили су се. Они, пре свега, треба да почну да комуницирају, отворено размењују мисли и осећања. То приближавање двоје људи, емотивно, мисаоно је најеротичније. Ако нема таквог контакта, мене друго не интересује
 
APLIKACIJA ZA IZLASKE I KASNE POVRATKE

Ime momka/verenika/supruga:

Od inokosnog organa mog života molim dozvolu za izlazak u sledećem periodu:

Datum : Vreme izlaska: Vreme povratka:

Bude li mi molba uvažena, svečano se obavezujem da ću posetiti samo dole navedene lokacije. Takođe neću razgovarati s drugim osobama ženskog pola (osim onim dole prijavljenim) bez da za tu svrhu unapred ne dobijem odgovarajuće kupone. Neću isključiti mobtel nakon dve krigle, niti ću konzumirati više od dole navedene količine alkohola bez da prvo naručim taxi. Razumem da čak ako mi se molba i uvaži, moja devojka/verenica/supruga zadržava pravo da bude ljuta na mene i bez valjanog razloga tokom naredne nedelje.

Količina dozvoljenog alkohola
(u jedinicama)

Mesta koja će se posetiti:


Osobe ženskog pola koje će
se susresti



Jela snažnih mirisa/ukusa koja
se nameravaju konzumirati:


Ja sam niži oblik života. Znam ko nosi pantalone u našoj vezi, i slažem se da to nisam ja. Povinovaću se svim nametnutim obavezama iako sam svestan da će me to koštati čitavo bogatstvo u čokoladi i cveću. Ovim se obavezujem da ću prenoćiti uz skitnice na klupi u parku ne budem li se vratio pre gore navedenog vremena. Na putu kući neću razmišljati o svojoj situaciji niti se zaluđivati mišlju da zaslužujem bolje. (čuj ti mene: bolje!?)

Ovim izjavljujem da su prema mom znanju (kojeg kao da i nemam u poređenju sa svojom BOLJOM polovinom), gornje informacije tačne.

Potpis - momak/verenik/suprug:



Zahtev je ODOBREN / ODBIJEN

Ova odluka nije podložna raspravi osim pod mojim uslovima.
……………………………………………………………………………………………………………

Dozvola mom momku/vereniku/suprugu da izbiva iz kuće tokom sledećeg razdoblja:

Datum: Vreme odlaska: Vreme povratka:

Potpis -devojka/verenica/supruga:


:):):)
;)
 
lillymoon:
nisam znala da ce to toliko da vas pogodi :lol:

stvarno nam je komunikacija.......................sad' bi nas nesons rek'o: 'na nivou'

Конкуренција, кажеш? Да би нам неко био конкуренција, требало би да има исту циљну групу као и ми. А нема. ;)
 

Back
Top