zavrsnica u usta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bio sam sa jednom devojkom koja je kraljica u oralu, steta sto nije iz srbije ali eto pruzila mi je to zadovoljstvo par puta. jedno od najlepsih svrasavanja bilo mi je kada sam joj svrsio u usta i ona to gutala i sve progutala a svo vreme bio **** u ustima i pusila i lizala i nabijala ga do kraja, to mi je bilo nezaboravno. uvek mi je tako dozvoljavala da svrsim i zahvalan sam joj na tome do kraja zivota.
naravno ima onih koje nevole ni da liznu qurac ima onih koje vole. sve je to pitanje ukusa i volje i napaljenosti.
 
...не пали ме то ништа претерано...и не видим у томе ништа више од било које друге завршнице...можда зато што никад нисам имао неке забране тог типа...чак сам долазио у ситуације типа...ма не мораш то...:lol:
...ок...лепо је...али не сад да ме то фасцинира толико да желим само то и јурим само то...

Ako zavrsava sebi u usta nemam nista protiv :)

A meni .. no way hose.

Jednom mi je promaklo da se na vreme izmaknem i kad se nisam momentalo ispovracala po njemu ..

...теби...која си имала толико типова, искуства...се десило једном...и гади ти се...?:roll:

Јеси сигурна да волиш секс?:|
 
Nisu ni zene bas sampanjac, znas?

Al' ne smeta zato sto je intimno i uzbudljivo, i zato sto te valjda pali da nekome sa kim si pricinis zadovoljstvo.

Zenski sekret moze da se poredi sa mushkim, ali ne i sa spermom. Znate svi vi dobro da iz kite izlaze one fine, prozirne kapljice pre svrsha .. eto, toliko mi ne smeta ..

...теби...која си имала толико типова, искуства...се десило једном...и гади ти се...?

Јеси сигурна да волиш секс?

Nadji mi vezu izmedju to dvoje ..

A zashto da mi se ne gadi? Je l` se tebi gadi tvoja sperma? Ako da - zashto, pa tvoja je? Ako ne - pa onda ga istresi u chashu i pij .. ko ti brani ..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top