Quantcast

Zavrsni racun i NBS

carolina 212

Aktivan član
Poruka
1.770
Eh, zanima me da li je neko od knjigovodja slao zavrsni racun NBS-u preko njihovog cd-a. U spela sam da ispunim sve kako treba i jako mi se svidja aplikacija zato sto izvrsi kompletnu proveru svih AOP-a ali opcija za stampu i slanje stalno izbacuje gresku

knjigovodja

Početnik
Poruka
47
Cd sluzi uglavnom svima nama za proveru aop polja,odnosno formalno racunske kontrole. Ne saljemo preko cd-a zato sto sve jedno moras u pisanoj formi da dostavis,jos uvek nema sertifikovanih potpisa da bi to moglo tako.

Moreplovka.pa sta?

Primećen član
Poruka
753
Eh, zanima me da li je neko od knjigovodja slao zavrsni racun NBS-u preko njihovog cd-a. U spela sam da ispunim sve kako treba i jako mi se svidja aplikacija zato sto izvrsi kompletnu proveru svih AOP-a ali opcija za stampu i slanje stalno izbacuje gresku
Kad uneses podatke u njihov softver ,zapamtis i narezes na disk.Zajedno sa diskom saljes i stampanu verziju.Kad ovako saljes ne placas nadoknadu za zavrsni racun.Nadamo se da cemo sledece godine slati obracune u elektronskom obliku...

Opcija za stampu ne bi smela da ti izbacuje greske...mozda cd ima neku softversku gesku