Завршна конвенција коалиције Moramo вечерас у Крагујевцу

комшија

Stara legenda
Poruka
76.799
1648542462293.png

Završna konvencija Koalicije „Moramo” večeras u Kragujevcu

Završna konvencija Koalicije „Moramo” večeras u Kragujevcu 1

danas 09:45

Koalicija „Moramo” održaće večeras svoju završnu konvenciju u kongresnoj sali hotela „Kragujevac”. Konvencija počinje u 19 sati.

Na večerašnjem završnom skupu govoriće lideri koalicije: Nebojša Zelenović, Aleksandar Jovanović – Ćuta, Kragujevčanin Nikola Nešić, kandidatkinja za predsednicu Srbije Biljana Stojković, kao i Radomir Lazović i Biljana Đurđević.

Specijalan gost konvencije je kopredsednik Evropske zelene partije Tomas Vaic i Mar Grasija, generalna sekretarka evropske partije Zelenih.

1648542666877.png

Pre početka konvencije na trgu „Kod krsta” od 17 sati i 30 minuta odžaće se koncert „Zajedno i drugačije”.

– Dođite da se družimo i zatvorimo kampanju u pozitivnoj atmosferi i sa osmehom na licu, pozvali su Kragujevčane iz koalicije „Moramo”.

link

После векова под Османлијском влашћу, историја је хтела да Сунце наше националне слободе изађе у самом срцу Србије, у Крагујевцу. Зато ´ајмо Шумадинци, ´ајмо браћо Србијанци! Сунце слободе после читаве деценије под анти-Србијанским режимом, поново ће у Крагујевцу да засија 4. априла!

комшија

Stara legenda
Poruka
76.799
ovi ne znaju ni da sakriju ko ih placa...tuga....
Туга ал` за вас, jер за ослобођење Србије од вашег анти-Србијанског режима примили смо мнооого зелених долара и евра!

4. Априла више не владате Србијанском престоницом!

Poslednja izmena:

комшија

Stara legenda
Poruka
76.799
1648548716482.png

Biljana Stojković: MORAMO, da vratimo solidarnost i brigu o bližnjima

1648548744801.png

28/03/2022

Ono što mene goni svih ovih decenija da držim megafone, da stajem pred kordone, da predvodim ljude i organizujem akcije – je mržnja prema siledžijama. Pod „siledžijama“ ne mislim samo na one koji sprovode fizičku silu, nego i na one koji sprovode mentalno siledžijstvo: mislim na ljude koji se ponašaju bahato, koji ne uzimaju u obzir živote drugih ljudi i sve ono što se njima dešava. Već decenijama su oko nas takve siledžije.

U poslednjih par godina nam je potpuno jasno da je trenutno na vlasti režim koji je odlučio da ova zemlja nestane. Da se zemlja rasproda, a da se mi iselimo.

Shvatili smo da ukoliko nešto ne preduzmemo, naša zemlja će zaista i nestati.

1648548834045.png

Mi želimo zbor ljudi. Građane koji pomažu jedni drugima. Solidarnost kao koncept koji moramo da povratimo, želimo da vodimo brigu o svojim bližnjima i o ljudima na koje nailazimo.

Mi se svi osećamo se kao da smo sami, kao da nemamo zaštitu, a tek kada se udružimo tada postajemo jaki i tada možemo da sprečimo uništavanje zemlje.

Nove politike vraćaju prave ljudske vrednosti: solidarnost, zajedništvo, kolektivnu svest – šta je ono što nam treba kao zajednici. TO je politika koja nam treba. Ne može i ne sme plan ekonomskog razvoja da se zasniva na jeftinoj radnoj snazi i prodaji resursa. Ono na čemu može i mora da se zasniva su – domaća privreda, koju moramo da razvijamo, IT tehnologije u kojima smo napredni i domaća poljoprivreda, u koju moramo da uložimo, da bi nam se svima vratilo.

Žele da izbace svu pamet iz Srbije, ali neće uspeti. Kada trećeg aprila izađemo na birališta moraćemo da damo sve od sebe da oteramo to zlo.“

qviti

Primećen član
Poruka
533
Туга ал` за вас, jер за ослобођење Србије од вашег анти-Србијанског режима примили смо мнооого зелених долара и евра!

4. Априла више не владате Србијанском престоницом!
da da bas ce nato placenici da nas oslobode:hahaha:

qviti

Primećen član
Poruka
533
Шта је смешно, па нормално је да смо ми Србијанци за Европу, а да сте ви дахије изБосне за Евроазију.
ko smo to mi?..evropa nikad nije bila alternativa...eu napravljena kao najveci konzlogor ikada...da se u jednom udarcu unisti 30tak zemalja u jednom udarcu...i to se upravo desava...samoubistvo eu....inace da si iz srbije znao bi da napises mi srbi a ne mi srbijanci...tako da sis....

комшија

Stara legenda
Poruka
76.799
1648550636697.png

Konvencija liste Moramo u utorak u Kragujevcu

1648550668668.png

Koalicija Moramo održaće završnu predizbornu konvenciju u Kragujevcu u utorak, 29. marta. Na trgu kod Krsta u 17.30 sati biće organizovan koncert „Zajedno i drugačije“, a zatim će u 19 sati u hotelu „Kragujevac“ biti održan oficijalni deo konvencije ove koalicije, na kojoj je govoriti i Biljana Stojković, predsednička kandidatkinja ove koalicije.

Da podsetimo, na izbornoj listi „Moramo – Akcija – Ekološki ustanak – Ćuta – Ne davimo Beograd – Nebojša Zelenović“ među 249 predloženih kandidata nalazi se 9 Kragujevčana. Najbolje plasirani Kragujevčanin je Nikola Nešić master ing. elektrotehnike i računarstva je najbolje plasirani Kragujevčanin na ovoj listi i nalazi se na 5. mestu.

Kompletnu listu kandidata iz Kragujevca možete naći na ovom LINK-u.

Na glasačkom listiću na izborima za narodne poslanike Skupštine Republike Srbije, koji se održavaju 3. aprila, lista Moramo imaće redni broj 9, dok će kandidatkinja za predsednicu Biljana Stojković biti na listiću za predsedničke izbore na broju 2.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.799
jel zasto izbegavaju da odgovore na to pitanje? u svakom slucaj nisu odgovorili ne...
Не избегавају, лажеш дахијо изБосне. У сваком изборном пропитивању на свим телевизијама их то питају и сваки пут су децидирано казали да су против уласка Србије у НАТО.

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Не избегавају, лажеш дахијо изБосне. У сваком изборном пропитивању на свим телевизијама их то питају и сваки пут су децидирано казали да су против уласка Србије у НАТО.

ко их сада плаћа, тај ће им сутра бити господар, а ти немаш механизам демократије и опозива, ако се они сутра предомисле !

комшија

Stara legenda
Poruka
76.799
ко их сада плаћа, тај ће им сутра бити господар, а ти немаш механизам демократије и опозива, ако се они сутра предомисле !
То шта ће да буде када они буду власт, то је други пар кобасица, али дахија изБосне по свом оријенталном обичају те "гледа у очи" и ЛАЖЕ да нису одговорили са *НЕ* на питање о уласку Србије у НАТО.

Моја маленкост се ту не слаже са њима јер се лично залажем за улазак Србије у НАТО пошто када тамо уђеш, ти си политички на "западу", а и иначе агресија "Мајчице" на суверену земљу, на коју ваша "Мајчица" не би смела ни да помисли да је Украјина чланица НАТО, и међувремену ми је дала за право.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.