Quantcast

Zavodjenje i hipokrecija

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
Na muskarci je da navaljuje, a na zeni da prihvati ili odbije....

Nekada se neki muskarac dopadne zeni, pa ona postaje zavodnica, koketa u zelji da ga pridobije za sebe.

To je NORMALNO STANJE STVARI.

SVAKA ZENA nosi koketu u sebi, manje ili vise.

Ako zena zavodi i koketira van braka, onda se to smatra kao vrlina....A ako zavodi i koketira u braku - kao mana!?

Kako to?

Nije valjda da se sa potpisom u crkvi ili opstini gasi DAR ZA ZAVODJENJE?

Naravno da ne...

Zasto smo onda svi HIPOKRITE?

Kada cemo se jednom PONASATI PRIRODNO, a ne biti uvek ukalupljeni u razne moralne okvire koje nam namece drustvo, a pricati kako smo slobodni?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
HYPO ALPE ADRIA :mrgreen:

Blajbi, ko ti brani da zivis van tih moralnih okvira? Anarhija, ovo-ono... :rotf:
Ako zena zivi PRIRODNO, van moralnih normi koje joj postavlja drustvo, smatrana je i smatra se za - K*urvu!

U svakoj zeni ima po malo TOGA, samo sto TO ne sme da pokaze da ne bi pretrpela osudu okoline....

Zato je zensko ponasanje najcesce HIPOKRECIJA.

Cak i ovde, na forumu gde se ne poznajemo licno, mnoge zene ISIJAVAJU HIPOKRECIJU! :evil:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.969
pa i musko je hipokrizija ? valjda
ako teras da moraju da kresu sve zene a njima se to ne radi, oni bi kuci da se zabiju pred tv dok im je zena u kujni i da ih bole du.pe

ali to je sve smesno malo me je sramota tih stereotipa jer to je bas staro znaci sad su novi modeli??? ako malo izvirish iz kuce

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
:rotf:

bLajbi u pacenik fazi
I meni se cini. Krivo mu sto se zene na forumu ne ponasaju malo lascivnije i ne naskacu odma´. :rotf:

Ako zena zivi PRIRODNO, van moralnih normi koje joj postavlja drustvo, smatrana je i smatra se za - K*urvu!

U svakoj zeni ima po malo TOGA, samo sto TO ne sme da pokaze da ne bi pretrpela osudu okoline....

Zato je zensko ponasanje najcesce HIPOKRECIJA.

Cak i ovde, na forumu gde se ne poznajemo licno, mnoge zene ISIJAVAJU HIPOKRECIJU! :evil:
Brate, zna se gde i kad treba da je dama a gde i kad i pre svega sa kim da je k*rva. ;)

Ne bi ti bile zanimljive kada bi se sve i non-stop ponasale kao fufice. Izgubilo bi svaku car.

Mojrae

Domaćin
Poruka
4.617
kaze se hipokrizija blajbi, i licemer a ne licimur :lol: koliko sam puta procitala, tacno cu nekad da se zajebem kad ne treba

nije da ne sme, nego nece, jel' razumes razliku?
hiperseksualnost je bolest, to zavodjenje i kresanje kad je stalno, nije to nikakav dar bogova ni priroda svake zene. manj ako ti bolje od nas ne znas kakva nam je priroda, al' tvrditi tako nesto je arogantno od strane jednog muskarca.
kao da su sve zene iste i imaju iste potrebe pa moraju prosto da vrcnu bile u braku ili ne.

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
kaze se hipokrizija blajbi, i licemer a ne licimur :lol: koliko sam puta procitala, tacno cu nekad da se zajebem kad ne treba

nije da ne sme, nego nece, jel' razumes razliku?
hiperseksualnost je bolest, to zavodjenje i kresanje kad je stalno, nije to nikakav dar bogova ni priroda svake zene. manj ako ti bolje od nas ne znas kakva nam je priroda, al' tvrditi tako nesto je arogantno od strane jednog muskarca.
kao da su sve zene iste i imaju iste potrebe pa moraju prosto da vrcnu bile u braku ili ne.
Nije bre. LicimUr se kaze. Veruj ovom coveku. :mrgreen:

"Licimuri, p*deri, demoni..." :rotf:

a dokle ide tvoja kazna? npr nije dama nego je k.rva

i kako je ti kaznis? tu neku zenu
Ko? Jel ja?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.884
ali mozda zeli da recimo zivi u braku, zasot je to zabranjeno?

zeli da ne svrlja, mozda bi za neko njeno bice bilo to bolje ali ona tako odluci da ne svrlja i postane mozda baba
Interesantno je to da se zene toliko bore za emancipaciju koja je PRVI KORAK ka jednoj VECOJ SLOBODI, na prvom mestu SEKSUALNOJ iako se zene i ovde PRAVE HIPOKRITE i tvrde da TO nije u pitanju vec nesto ne-znam-ti-ja-sta.....

A svima je jasno sta se iza emancipacije na KRAJU krije.... Puna seksualna sloboda i vracanje na PRIRODNO STANJE SVARI sto su moral i religija zenama uskratile u klasnim drustvima.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.