Zavisnost od video igara

Ti si mu dobar drug, cim hoces tako lepo da mu pomognes.
Ali ako bas hoces da budes to ti (a ne njegovi npr?!?!?) onda ga lepo uhvati za ruku i na silu napolje.
Par samara :!!!: i onda mu objasni neke stvari.. i onda ga pusti.
Trebalo bi onda malo o tome da razmili ( ne omdah, posto se nacisto usporio od kada igra cs).
Puno srece;)
 
Dzabe prichash... treba da mu dosadi... Evo ja sam jedno vreme igrala(nem pojma ni shta, ali sam bila zavisna), i samo su mi prichali da se skinem sa kompa.... axa, vazi, evo sad cu.....
Dakle, prichaj mu o novotarijama po gradu, bla, bla, i smorice ga...
Evo i ja sam se smorila...
 
Moj najbolji drug se navukao na Counter Strike (igra ga preko 15h dnevno). Kad god ja dođem kod njega, on je na nekom tamo botovskom serveru pokušava da dođe na prvo mesto (koje drži admin tog servera, koji igra tu već par meseci). On je za par dana izbio na prvo mesto (1368, u ovom trenutku on i dalje igra u ovoj prostoriji). To mi malo ide na živce i dođe mi da mu nabijem monitor na glavu

Ima li ko kakvih ideja kako da ga skinem sa Countera?

Tako je bilo i sa mnom, ali se sada polako odvikavam!;)
 
Imao sam druga sa kojim se nije moglo pričati jer je čovjek samo visio na netu i igrao WoW.
Rekao sam mu fino da je budaletina najveća kada se dočepa interneta i da je drugi čovjek. Onda mu je istekao WoW, isključili su mu internet i druga osoba sada...
 
imao sam drustvo i pre godinu-dve su poceli sa wow-om... ne igraju na originalu nego na pitaj boga kojim serverima,provode 5 sati dnevno minimum za kompom (5 je minimum,rekord 20)
i jedina tema kad izadju im je wow,znaci ne prodje dan kada ne moram slusati o tom ********...najjace je sto i mene pokusavaju ubediti da igram :D
 
imao sam drustvo i pre godinu-dve su poceli sa wow-om... ne igraju na originalu nego na pitaj boga kojim serverima,provode 5 sati dnevno minimum za kompom (5 je minimum,rekord 20)
i jedina tema kad izadju im je wow,znaci ne prodje dan kada ne moram slusati o tom ********...najjace je sto i mene pokusavaju ubediti da igram :D

hahaha ista situacija kao kod mene,ali mene su ubedili da igram!I smorilo me posle,a nisam nesto mnogo igrao...
 
Moj najbolji drug se navukao na Counter Strike (igra ga preko 15h dnevno). Kad god ja dođem kod njega, on je na nekom tamo botovskom serveru pokušava da dođe na prvo mesto (koje drži admin tog servera, koji igra tu već par meseci). On je za par dana izbio na prvo mesto (1368, u ovom trenutku on i dalje igra u ovoj prostoriji). To mi malo ide na živce i dođe mi da mu nabijem monitor na glavu

Ima li ko kakvih ideja kako da ga skinem sa Countera?

Dovedi mu prostitutku , ali nemoj neku shto je shkart , nego lepu i mladu .


Poznati gejmerski citat : "Mogu da prestanem kad hocu , samo shto necu da prestanem."
Ako stvarno sedi na kompu preko 15h i pika kanter , ili ce postati prefesionalac , ili mu stvarno treba pomoc .
Ja sam ranije skoro svaki dan oko 5-6 sati pikao igrice , al me proshlo , mozhda ce i tvog druga.
 
Dzabe prichash... treba da mu dosadi... Evo ja sam jedno vreme igrala(nem pojma ni shta, ali sam bila zavisna), i samo su mi prichali da se skinem sa kompa.... axa, vazi, evo sad cu.....
Dakle, prichaj mu o novotarijama po gradu, bla, bla, i smorice ga...
Evo i ja sam se smorila...

Zna po sebi. Sjecam se kad su mi kuci govorili da previse vremena provodim igrajuci igrice, pa to sto kazu na jedno uvo udje, a na drugo izadje :lol:

Danas je rijetkost da nesto upalim da igram.
 
Moj najbolji drug se navukao na Counter Strike (igra ga preko 15h dnevno). Kad god ja dođem kod njega, on je na nekom tamo botovskom serveru pokušava da dođe na prvo mesto (koje drži admin tog servera, koji igra tu već par meseci). On je za par dana izbio na prvo mesto (1368, u ovom trenutku on i dalje igra u ovoj prostoriji). To mi malo ide na živce i dođe mi da mu nabijem monitor na glavu

Ima li ko kakvih ideja kako da ga skinem sa Countera?

Pa sad, ako je problem u tome shto je on batalio druzenje zbog igrica (tako sam ja shvatio, jer, ako se na 15h igranja igrica dnevno, doda minimum 8-9h spavanja, tu ne ostaje vremena za bilo kakvo druzenje), da sam ja na tvom mestu, ja bih se prvo preispitao kakvo je to nashe druzenje, kad je do toga doshlo. Mislim da, koliko god da je neka igrica zabavna, druzenje sa ortacima moze i treba da bude zabavnije, i u tom sluchaju ne bi dolazilo do prekomernog igranja igrica.
 
Pa sad, ako je problem u tome shto je on batalio druzenje zbog igrica (tako sam ja shvatio, jer, ako se na 15h igranja igrica dnevno, doda minimum 8-9h spavanja, tu ne ostaje vremena za bilo kakvo druzenje), da sam ja na tvom mestu, ja bih se prvo preispitao kakvo je to nashe druzenje, kad je do toga doshlo. Mislim da, koliko god da je neka igrica zabavna, druzenje sa ortacima moze i treba da bude zabavnije, i u tom sluchaju ne bi dolazilo do prekomernog igranja igrica.

hehehe

Da je tako kako si objasnio, bilo bi mnogo lakše... On 15h igra CS, u gradu je 3-4h, a šta ostane (ponekad par minuta), iskoristi za spavanje...

Inače ima 17 god, ko i ja...
 
hehehe

Da je tako kako si objasnio, bilo bi mnogo lakše... On 15h igra CS, u gradu je 3-4h, a šta ostane (ponekad par minuta), iskoristi za spavanje...

Inače ima 17 god, ko i ja...

Pa znachi, pogreshio sam u dijagnozi, ali onda ja tu ne vidim neki veliki problem, smorice ga CS sigurno, nece ga smoriti do te mere da batali, ali ce sigurno smanjiti igranje na normalnu meru.
 
bez zezanja treba da nadje neku zanimaciju/ribu/bilo shta..
njemu je verovatno sve dosadno i smor chim tolko vremena provodi na kompu (jer da vodi neki zanimljiv realan zhivot ne bi sedeo 15 sati dnevno na kompu)..

Рибу, и то добро печену. :mrgreen:

fried-fish.jpg
 

Back
Top