Zaviri pod suknjicu!

Gejsa ponovo jase.

Tesko da bi muskarci na Balkanu pristali da nose suknje, nebitan je dezen... Oni malobrojni bi uspesno sluzili za podsmehivanje a ne verujem da bi se bilo koja devojka usudila da u takvoj situaciji pogleda pod suknju... nekom kariranom macanu.
 
Pa i ovde u Bg-u u Silicijumskoj postoji škotski kafić u kojem konobari nose kiltove, i to bez obzira na godišnje doba, tako da...otiđite i, koga interesuje neka viri kelnerima pod suknju, i javite kakve su bile reakcije. Uzajamne....
 
HeBePoBaTaH_:
Pa i ovde u Bg-u u Silicijumskoj postoji škotski kafić u kojem konobari nose kiltove, i to bez obzira na godišnje doba, tako da...otiđite i, koga interesuje neka viri kelnerima pod suknju, i javite kakve su bile reakcije. Uzajamne....
a di ti je to?
el misliš silikonska? ne razbira teta
 
Ja sam preko leta u Kandaharu, tamo se ne sedi, nego imaš lepo divan, legneš i piješ piće i gledaš okolo... što meni savršeno odgovara - noge na sve strane, svašta može da "seva" i da ne tražiš od nekoga da podigne suknju ...:razz: :lol:
MeŠo na Štolu...propas'...
 
Mislim da ne bih dosla u iskusenje da muskarcu zavirim pod suknju jer mi smesno izgledaju u istoj. A i pogled na polni organ nekog levog tipa me uopste ne privlaci. :roll: :lol:
Vise mi je seksi lep muski glas, ruke, pogled... Na to mogu da se napalim ali na sam neciji visuljak ispod suknje, ne! :lol:
 
chokolada:
Mislim da ne bih dosla u iskusenje da muskarcu zavirim pod suknju jer mi smesno izgledaju u istoj. A i pogled na polni organ nekog levog tipa me uopste ne privlaci. :roll: :lol:
Vise mi je seksi lep muski glas, ruke, pogled... Na to mogu da se napalim ali na sam neciji visuljak ispod suknje, ne! :lol:
Pa to ne mozes znati ako nisi dosla u takvu situaciju.
Kao u filmu "What women want's"
 

Back
Top