Quantcast

Zaviri pod suknjicu!

S

Struja

Gost
ja sam u sheherezadi virila kroz odskrinuta vrata dok se onaj zgodni konobar presvlacio. moj decko i drustvo su me podrzavali navijanjem.on se zacrveneo kada je izasao.ja sam se kezila.kul sasvim. :D ovako sam se kezila.verovatno bih nekome u nekom momentu i podigla kilt.kada su meni podizali suknju u osnovnoj skoli, mogu valjda ja sada malo da se svetim?!a ti kiltovi su meni seksi, uopste taj keltsko-anglo tip mi izaziva blagu jezu niz kicmu.da virila bih, podizala, okretala se, zvizdala.sve bih.

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
Pa nema te sile koja bi naterala "balkance" da obuku suknje....a sto se tice mene i ne treba ionako su zene sve vise muskobanjaste i nose pantalone ..., samo nam jos fali da muskarci obuku sukne...i ode mast u propast.....:-0

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Prosle godine, cini mi se u septembru, igrala se utakmica izmedju Skotske i Slovenije...citava Ljubljana bila preeeepuna skotlandjana u suknjicama :P
Ne znam da li se iko setio da zaviri, ali ih jesu intervjuisali i vecina je rekla da...khm, nema nista ispod :P

mshone

Aktivan član
Poruka
1.409
nikodim:
Gejsa ponovo jase.

Tesko da bi muskarci na Balkanu pristali da nose suknje, nebitan je dezen... Oni malobrojni bi uspesno sluzili za podsmehivanje a ne verujem da bi se bilo koja devojka usudila da u takvoj situaciji pogleda pod suknju... nekom kariranom macanu.
ma ja kontam da te suknjice nebi bile karirane vec karArane!