Quantcast

Zaviri pod suknjicu!

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Gejsa ponovo jase.

Tesko da bi muskarci na Balkanu pristali da nose suknje, nebitan je dezen... Oni malobrojni bi uspesno sluzili za podsmehivanje a ne verujem da bi se bilo koja devojka usudila da u takvoj situaciji pogleda pod suknju... nekom kariranom macanu.

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Pa i ovde u Bg-u u Silicijumskoj postoji škotski kafić u kojem konobari nose kiltove, i to bez obzira na godišnje doba, tako da...otiđite i, koga interesuje neka viri kelnerima pod suknju, i javite kakve su bile reakcije. Uzajamne....

X

xpajamacax

Gost
HeBePoBaTaH_:
Pa i ovde u Bg-u u Silicijumskoj postoji škotski kafić u kojem konobari nose kiltove, i to bez obzira na godišnje doba, tako da...otiđite i, koga interesuje neka viri kelnerima pod suknju, i javite kakve su bile reakcije. Uzajamne....
a di ti je to?
el misliš silikonska? ne razbira teta

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Ja sam preko leta u Kandaharu, tamo se ne sedi, nego imaš lepo divan, legneš i piješ piće i gledaš okolo... što meni savršeno odgovara - noge na sve strane, svašta može da "seva" i da ne tražiš od nekoga da podigne suknju ...:razz: :lol:
MeŠo na Štolu...propas'...

chokolada

Iskusan
Poruka
5.245
Mislim da ne bih dosla u iskusenje da muskarcu zavirim pod suknju jer mi smesno izgledaju u istoj. A i pogled na polni organ nekog levog tipa me uopste ne privlaci. :roll: :lol:
Vise mi je seksi lep muski glas, ruke, pogled... Na to mogu da se napalim ali na sam neciji visuljak ispod suknje, ne! :lol:

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.804
chokolada:
Mislim da ne bih dosla u iskusenje da muskarcu zavirim pod suknju jer mi smesno izgledaju u istoj. A i pogled na polni organ nekog levog tipa me uopste ne privlaci. :roll: :lol:
Vise mi je seksi lep muski glas, ruke, pogled... Na to mogu da se napalim ali na sam neciji visuljak ispod suknje, ne! :lol:
Pa to ne mozes znati ako nisi dosla u takvu situaciju.
Kao u filmu "What women want's"