Zavetnici

Те сличице не значе много, да се разумемо.
Нисам их ни стављао због тога што " много значе" него због ефекта који изазивају код саговорника који просипају жуч, а отоме они овде не желе да говоре .
 
Србима у Србији се поново потура досовска лажна прича о персонализацији зла, и скретања пажње са битног. Тако је било примарно да се склони Милошевић, али да се не дира превише у систем и да се његови партијаши " инкорпорирају" у пресвућеном или непресвученом облику. Тако је сада мета Вучић , а сутра ће нови страи досовци, ако им то успе и његове " инкорпорирати"., јер је њихова агенда " да могу са свима" једино са ким никак не могу су оне странке, покрети и појединци који заступају српске националне и државотворне интересе. Тако су могли и са Вучићем и Томом када је створен СНС.
Тако је и МИлошевић пропусти да решава битно,( да ли случајно???) и укине аутономне покрајине у Србији, што је отворило законски пут за сепаратисте и оне који их штите споља.А ови који су и започели Бриселске и НАТО споразуме гаје само љубоморну мржњу што их је у томе намдмашио бивши радикал.
 
Србима у Србији се поново потура досовска лажна прича о персонализацији зла, и скретања пажње са битног. Тако је било примарно да се склони Милошевић, али да се не дира превише у систем и да се његови партијаши " инкорпорирају" у пресвућеном или непресвученом облику. Тако је сада мета Вучић , а сутра ће нови страи досовци, ако им то успе и његове " инкорпорирати"., јер је њихова агенда " да могу са свима" једино са ким никак не могу су оне странке, покрети и појединци који заступају српске националне и државотворне интересе. Тако су могли и са Вучићем и Томом када је створен СНС.
Тако је и МИлошевић пропусти да решава битно,( да ли случајно???) и укине аутономне покрајине у Србији, што је отворило законски пут за сепаратисте и оне који их штите споља.А ови који су и започели Бриселске и НАТО споразуме гаје само љубоморну мржњу што их је у томе намдмашио бивши радикал.
To je tačno i sasvim razumljivo jer im je Vučić preuzeo lukrativne poslove i kombinacije koje zapadu lojalna vlast donosi , ono što je čudno i nerazumljuivo je što su oni koji su najžešće pljuvali taj bivši izdajnički režim sada rone po anusu podjednako ili više izdajničkom režimu ,ne samo da rone nego su i plaćeni službenici istog .
Zato je moguće da imamo predsednika koji javno priča da je Kosovo otišlo odavno , premijerku LGBT Hrvaticu ie vo baš pre koji dan prvu "paradu srama " kako se nekad govorilo i u Novom Sadu , pored dve t- ri redovne koje se održvaju u Beogradu i nema nigde Piše ,Mice i Čokalije da se bune ,a kamoli organizuju neke radikalnije akcije što je bila redovna pojava tokom dvehiljaditih .
 
To je tačno i sasvim razumljivo jer im je Vučić preuzeo lukrativne poslove i kombinacije koje zapadu lojalna vlast donosi , ono što je čudno i nerazumljuivo je što su oni koji su najžešće pljuvali taj bivši izdajnički režim sada rone po anusu podjednako ili više izdajničkom režimu ,ne samo da rone nego su i plaćeni službenici istog .
Zato je moguće da imamo predsednika koji javno priča da je Kosovo otišlo odavno , premijerku LGBT Hrvaticu ie vo baš pre koji dan prvu "paradu srama " kako se nekad govorilo i u Novom Sadu , pored dve t- ri redovne koje se održvaju u Beogradu i nema nigde Piše ,Mice i Čokalije da se bune ,a kamoli organizuju neke radikalnije akcije što je bila redovna pojava tokom dvehiljaditih .
Наравно да нема, то је давно доказано да је траћење времена и енергије на последице уместо да се бавимо узроком. Кад смо већ код параде срама и ови што предводе ове протесте су такође за те параде и активно су у њима учествовали, не говорим о свету који протестује , него о плитичким активистима који их предводе.
 
Poslednja izmena:
Мислим да је ово згодна прилика да поразговарамо о још нечему.
Србска политичка сцена када су у питању претварања покрета у партије нема чиме да се подичи.Сетимо се само Српског Покрета Обнове пре него што је постао партија и његове данашње позиције данас као партије, или Двери Српских , пре него што су постале странка Двери.
Како ће у том процесу да прођу Заветници остаје тек да се види.
 
Poslednja izmena:
Нисам их ни стављао због тога што " много значе" него због ефекта који изазивају код саговорника који просипају жуч, а отоме они овде не желе да говоре .

Не мислиш ваљда озбиљно да ће неко да се потресе због слика неке женске и неких бесмислених парола?

То је доста разочаравајуће ако стварно мислиш да су ово неке страшне слике.
 
Zavetnicima,koji su navodno patriote i anti-NATOvci,potpise skuplja SNS,koji potpisuje briselski i IPAP sporazum...Nema dalje
Možda žele da Odugovlače na jednoj strani, a da za to vreme prave Evropsku Kubu.

Za sad im odlično ide jer je besperspektivnost nas mladih još izraženija nego 1992
 
Не мислиш ваљда озбиљно да ће неко да се потресе због слика неке женске и неких бесмислених парола?

То је доста разочаравајуће ако стварно мислиш да су ово неке страшне слике.
Никако не мислим да су ово " страшне " слике, али знам врло добро на шта наши саговорници реагују
 
И још нешто, откад ти користиш бесмислице попут "србска"?

You better check yourself.
Још једна ствар на коју се реагује као бик на црвену крпу., као и оне фотографије, али је занимљиво и инсруктивно видети реакције
 
Poslednja izmena:
Kolega Čopor, da ti pojednostavim stvari: fotografije koje postavljaš sadrže klipane čije je ponašanje, govorenje i delovanje plaćeno budžetskim novcem.
U tom smislu, ne znam zašto te čudi kada čovek iz tvog eksperimenta odreaguje izjavom "Vidi, klipani na fotografiji".
Ne znam, možda si ti očekivao neko oduševljenje njihovom ispraznošću?
 
Poslednja izmena:
Šta mator čovek zna danas...
Njemu lepo da vidi profesionalne patriote , tu nema razuma to je čista ljubav gospodo.
Samo čudno je to sve što nema više tih okupljanja i urlanja o patriotizmu , Srbija i Rusija , anti NATO itd...prošlo ih, sazrela deca prave stranku ... :rida:
 
Šta mator čovek zna danas...
Njemu lepo da vidi profesionalne patriote , tu nema razuma to je čista ljubav gospodo.
Samo čudno je to sve što nema više tih okupljanja i urlanja o patriotizmu , Srbija i Rusija , anti NATO itd...prošlo ih, sazrela deca prave stranku ... :rida:
Da nema Đitlera, odavno bismo mi bili najbliži ruski sojuznik
 
Мислим да је ово згодна прилика да поразговарамо о још нечему.
Србска политичка сцена када су у питању претварања покрета у партије нема чиме да се подичи.Сетимо се само Српског Покрета Обнове пре него што је постао партија и његове данашње позиције данас као партије, или Двери Српских , пре него што су постале странка Двери.
Како ће у том процесу да прођу Заветници остаје тек да се види.
Otvoreno da ti kažem: Zavetnici su JAVNO PREDUZEĆE, čiji je osnivač, vlasnik, finansijer i rukovodilac DRŽAVA.

Ova informacija trebalo bi da ima efekat na ta tvoja nadanja
 
Da pitaš bilo kog od zavetnika da li je iko od njih pročitao celu Bibliju od početka do kraja većima njih bi ti rekli ne.Većina heišćanskih vernika veruju u nešto što ne zna ni u šta veruje. Sledi bambusanja popova koji lažu i mažu i slepo im veruju.
 
Kolega Čopor, da ti pojednostavim stvari: fotografije koje postavljaš sadrže klipane čije je ponašanje, govorenje i delovanje plaćeno budžetskim novcem.
U tom smislu, ne znam zašto te čudi kada čovek iz tvog eksperimenta odreaguje izjavom "Vidi, klipani na fotografiji".
Ne znam, možda si ti očekivao neko oduševljenje njihovom ispraznošću?

Грешиш колега нити мене нешто чуди , нити сам нешто очекивао.
Мени је ионтересантно да видим реакциоје , и оне су сасвим испуниле моја предвиђања.
Што се тиче реакције " Види, клипани на фотографији" она такође може да буде примерена и за ове

DBVX7aT.jpg


Наравно , ако смо такви људи.
Све се покушава да сведе на финансирање и сендвиче, што је најблаже речено неозбиљно и приземно.као тврдња да је 27. март 1941. искључиво био такав као што је био зато што су га Британци платили.
Аутобусе и сендвиче је у Себију увео Слоба и његова партија када су правили контра митнге, али је тај принцип и ДОС- овска страна употребила 5. октобра, јер је немогуће су они сваке недеље имали читавог лета имали протесте на тргу са истом групшом људи која је стајала до велике цветне рунделе, а онда волшебно петог октобра се све променуло уз Легијине Хамере који тутње улицом Мајке Јевросиме.
Ја такође могу да се упитам чији се сендвичи једу на данашњим протесима , у којима су људи који су већ једном били на сендвичима.
 
Poslednja izmena:
Dobro Zavetnici ne konzumiraju sendvice oni furaju Mek i te ostale zapadne kuhinje ...

Uplate im SNS pa oni sami biraju sta da jedu ... jeste to je ipak level + u odnosu na ove obicne SNS pristalice ...

Hehe.
 
Dobro Zavetnici ne konzumiraju sendvice oni furaju Mek i te ostale zapadne kuhinje ...

Uplate im SNS pa oni sami biraju sta da jedu ... jeste to je ipak level + u odnosu na ove obicne SNS pristalice ...

Hehe.

Хехехе Деки можемо и тако да наставимо у бескрај, мада не видим смисао.
Шта комзумирају ови који је то пакет ?

u8T8fol.jpg
 
Хехехе Деки можемо и тако да наставимо у бескрај, мада не видим смисао.
Шта комзумирају ови који је то пакет ?

u8T8fol.jpg
Slobodu! da bez sendviča i uplata SNSa izadju protiv ovog autoritarnog sistema.

Zapravo gde su Zavetnici tu da se pobune protiv sendvicarska vlasti i rušenja institucija...gledaju i rade šta im SNS kaže.
Svima jasno samo tebi nije.
Vučko ne foliraj se više provalio sam te botujes za SNS.
 
Dobro Zavetnici ne konzumiraju sendvice oni furaju Mek i te ostale zapadne kuhinje ...

Uplate im SNS pa oni sami biraju sta da jedu ... jeste to je ipak level + u odnosu na ove obicne SNS pristalice ...

Hehe.
Nešto su mlađi i obrazovaniji od SNS glasača, zato jedu u Meku i piju kafu Starbaksa. Pravi licimuri ali lepši za oko. Na primer Miša i Sima srbske desnice su tipični pripadnici hunte, jedu samo sendvič ili prase, piju pivčugu i rakiju.
 
Slobodu! da bez sendviča i uplata SNSa izadju protiv ovog autoritarnog sistema.

Zapravo gde su Zavetnici tu da se pobune protiv sendvicarska vlasti i rušenja institucija...gledaju i rade šta im SNS kaže.
Svima jasno samo tebi nije.
Vučko ne foliraj se više provalio sam te botujes za SNS.

Још када би своје оптужбе потврдио неким стварним , а не не аргументом " познато је" било би добро.
Ове твоје оптужбе и свођење на лично су неукусне и не примерене, а нису ни у складу са правилником.
Ова тема није , а ни не треба да буде - за или против, то је наша индивидуална ствар и определење, него је прилика да поразговарамо о тој чињеници . То са тобом и већином оних који се јављају , очигледно није могуће, па ти настави овако, али без мене.
 

Back
Top