Zavetnici - Milica Djurdjević

Da li biste glasali za Milicu Đurđević Stamenkovski na izborima?

  • DA

    glasova: 13 22,8%
  • NE

    glasova: 44 77,2%

  • Ukupno glasova
    57

patkar

Primećen član
Banovan
Poruka
918
Zbog velike zainteresovanosti za Milicu Djurdjevic i Zavetnike mora se otvoriti normalna tema a ne ona tema (gemischt) slovina. Videlo se da je cela prica o nekakvom salonu lepote laz plasirana verovatno od Vucica a preuzeo Djilas preko nova s da siri. Milica je sve vise skrajnuta u medijima dok se guraju razni koji nemaju sanse da predju cenzus. Takodje sve je vise napada na Milicu sa svih strana.

Treba se setiti da je pre napada na sa nove s, Milicu napadao informer.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Stvarno? Meni baš deluje odbojno. Znao sam da su ti kozmetičari neki čudaci.

To je zbog tog vašeg prozapadnog ukusa...ništa naše vam nije dobro.
Znam ja šta ti voliš...Rejčel!

1647889248643.png
 
bog velike zainteresovanosti za Milicu Djurdjevic i Zavetnike mora se otvoriti normalna tema a ne ona tema bota pomesan(gemischt) sns bota slovina. Videlo se da je cela prica o nekakvom salonu lepote laz plasirana verovatno od Vucica a preuzeo Djilas preko nova s da siri. Milica je sve vise skrajnuta u medijima dok se guraju razni koji nemaju sanse da predju cenzus. Takodje sve je vise napada na Milicu sa svih strana.

Treba se setiti da je pre napada na sa nove s, Milicu napadao informer

Žali bože ljudi koji će glasati za nju.

Tako je bilo ovde 2016. godine cela masa forumaša koji su se kleli u Šešelja. Kažu, najveći neprijatelj Vučiću. Očistiće ga kao kancer.

A onda su svi otišli sa foruma i promenili nickove.

Tako će za nekoliko godina učiniti i ljubitelji Zavetnica.
 
Žali bože ljudi koji će glasati za nju.

Tako je bilo ovde 2016. godine cela masa forumaša koji su se kleli u Šešelja. Kažu, najveći neprijatelj Vučiću. Očistiće ga kao kancer.

A onda su svi otišli sa foruma i promenili nickove.

Tako će za nekoliko godina učiniti i ljubitelji Zavetnica.
Meni ovi fanovi Zavetnice deluju kao SNS fanovi zapravo za razliku od tih SRS fanova tada tako da tu nema tih očekivanja rekao bih.
 
Dzaba joj kozmetičar , može da ne izlazi iz salona kad i dalje ostaje grdna .

Meni ona i nije toliko atraktivna; to je više neki fetiš za američki ukus, a ne naše podneblje.

Meni ovi fanovi Zavetnice deluju kao SNS fanovi zapravo za razliku od tih SRS fanova tada tako da tu nema tih očekivanja rekao bih.

Jedno je sigurno; posle izbora neće se Zavetnica utopiti u SNS kao Šapić baš. Ovo je projekat koji se pravi na nešto duže staze; zato su i uzeli toliko mladu osobu.
 
Милица је на платном списку СНС као и Миша ВациЧ и Бошко Обрадовић.
Jesi im ti knjigovođa kad to znaš? :eek:

Žali bože ljudi koji će glasati za nju.

Tako je bilo ovde 2016. godine cela masa forumaša koji su se kleli u Šešelja. Kažu, najveći neprijatelj Vučiću. Očistiće ga kao kancer.

A onda su svi otišli sa foruma i promenili nickove.

Tako će za nekoliko godina učiniti i ljubitelji Zavetnica.
Milica uzima otprilike kao Ponoš, Tadić i još par omatorelih drugova i košija zajedno. :mrgreen:
 
Slatka je.
Ima izgled, X faktor, dobre nastupe, zvučne poštapalice, lepo se nosi, pristojno, decentno i ozbiljno, ali... nedostaje joj jedno tri decenije valjanja u blatu da bi je narod shvatio za ozbiljno.
Bore, crni kolutovi oko očiju, tragovi nesanice. Nedostaje tu životnog iskustva, uzbudljivog stranačkog probijanja u prvi plan sa svojih 10 prstiju.
''Ne spavam noćima, nikom nije kao meni, moji razgovori sa visokim zvaničnicima su (možda) odlučujući za budućnost cele planete!'', to je ono što dopire do zaokružilaca rednog broja budućeg čelnika ove države, nacije i mrlje u svetu...
Mrlja ima običaj da se prostre daleko u svim pravcima...
Dakle, mrlja treba da bude žestoka da bi se sa velikim zadovoljstvom mrljavilo narednih nekoliko godina.
Na stranu to sve, Milica je slatka, dopada mi se.
 
Poslednja izmena:
Žali bože ljudi koji će glasati za nju.

Tako je bilo ovde 2016. godine cela masa forumaša koji su se kleli u Šešelja. Kažu, najveći neprijatelj Vučiću. Očistiće ga kao kancer.

A onda su svi otišli sa foruma i promenili nickove.

Tako će za nekoliko godina učiniti i ljubitelji Zavetnica.
Na listiću za parlamentarne izbore glasaću za radikale, a za predsedničke za Milicu. Taman da nerviram forumsku demokratiju:D
 

Back
Top